V. Bottas: kvalifikacijos pabaigoje teko rizikuoti

V. Bottas: kvalifikacijos pabaigoje teko rizikuoti
logo 2020 Spalio 31 d. 17:22, Daimler AG

Šiandien Imolos trasoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojęs Valtteri Bottas prisipažino, kad važiavimų pabaigoje jam teko rizikuoti, kad greičiu pranoktų varžovus.

Suomis svarbiausiuose šios dienos važiavimuose vos 0,097 sek. pranoko komandos draugą Lewisą Hamiltoną ir iškovojo ketvirtąją „pole“ šių metų sezone.

„Žinojau, kad įveikiant paskutinį ratą buvo bÅ«tina užfiksuoti geresnį rezultatą. Jį pagerinau, bet nežymiai, tačiau to pakako. Malonus jausmas, kai pavyksta užfiksuoti geriausią rezultatą“, - kalbėjo V. Bottas.

„Man tikrai patinka ši trasa. Kai spaudi kiek įmanydamas, labai gražu. Buvo tikrai smagu.“

V. Bottas mano, kad jam pavyko iškovoti „pole“ poziciją gerai įveikus pirmus ir kelis paskutinius posÅ«kius.

„Šiandien stengiausi kuo geriau įveikti antrą ir trečią posÅ«kius. Paskutiniuose keliuose posÅ«kiuose taip pat trÅ«ko stabilumo. Žinojau, kad paskutiniame rate turėsiu rizikuoti. Taip ir padariau. Ä®veikiau posÅ«kius taip, kaip norėjau.“

V. Bottas po starto rytojaus lenktynėse laukia rimto pasipriešinimo ne tik iš komandos draugo L. Hamiltono, bet ir iš „Red Bull“ atstovo Maxo Verstappeno.

„Laukia įdomi kova. Iki pirmojo posÅ«kio yra gana didelis atstumas. Neabejoju, kad Lewisas ir Maxas bandys mane aplenkti. Džiugu, jog startuosiu iš pirmos pozicijos. Tikiuosi, kad rytoj netruks greičio.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas