V. Bottas: manau, kad einu teisinga linkme (2)

V. Bottas: manau, kad einu teisinga linkme
logo 2019 Lapkričio 06 d. 22:10, Daimler AG

Mercedes“ komandos lenktynininkas Valtteri Bottas šį sezoną jau yra iškovojęs daugiau taškų, nei bet kuriame savo sezone anksčiau, tačiau net ir to nepakako rimčiau paspriešinti komandos draugui Lewisui Hamiltonui, kuris po JAV GP užsitikrino šeštąjį „Formulės-1“ čempiono titulą.

Suomis įsitikinęs, kad jo paties klaidos neleido jam rimčiau pakovoti dėl titulo su savo komandos draugu, tačiau V. Bottas įsitikinęs, kad šį sezoną jis žengė žingsnį į priekį ir su nekantrumu laukia kito sezono pradžios.

„Keliuose etapuose man nepavyko sėkmingai startuoti. Kartais tai buvo mano klaidos, o kartais tiesiog nesėkmingai susiklostydavo tam tikros aplinkybės. Keletą kartų nesėkmingai pasirodžiau kvalifikacijose ir tai man kainavo geresnes startines pozicijas lenktynėse.

Vis tik negaliu sakyti, kad Lewisui labiau sekėsi. Jis tiesiog demonstravo aukščiausią lygį visose šio sezono lenktynėse. Man nepavyko išlaikyti geriausios savo formos visuose etapuose, tačiau tai dariau dažniau, nei bet kuriame kitame sezone iki šiol. Manau, kad einu teisinga linkme.

Mano silpnoji vieta iki šiol būdavo greitis lenktynėse, tačiau šį sezoną šioje srityje smarkiai patobulėjau, kadangi su inžinieriais gilinausi į pačias smulkiausias detales. Šiuo metu jaučiuosi labai gerai ir jau laukiu naujojo sezono, o mano pasitikėjimas savimi yra didesnis, nei buvo anksčiau“, - kalbėjo V. Bottas.

Komentarai (2)


bmw v8
| 2019 Lapkričio 07 d. 20:32
Tegu dėkoja Ferrari, nes tik jų klaidų dėka surinko daugiau taškų. Kitas sezonas gali būt, kad toks geras nebebus 🙄
AiJo
| 2019 Lapkričio 07 d. 17:28
Prašmatnus durų kilimėlis :D
×