V. Bottas: Monake niekada neturėjau gero bolido

V. Bottas: Monake niekada neturėjau gero bolido
logo 2019 Gegužės 18 d. 01:35, Daimler

„Mercedes“ lenktynininko Valtteri Botto teigimu, Monake, kur vyks kitos F-1 lenktynės, jis niekada neturėjo bolido, su kuriuo bÅ«tų galėjęs kovoti dėl pergalės. Bet suomis išreiškė viltį, kad galbÅ«t šiemet situacija bus geresnė.

Dvi pergales šiemet jau iškovojęs sportininkas Barselonoje buvo greičiausias kvalifikacijoje, bet lenktynėse nusileido komandos draugui Lewisui Hamiltonui ir finišavo antras. Daug geresnę formą nei pernai šiemet demonstruojantis V. Bottas tikisi Monake kovoti dėl pergalės.

„Per visą savo F-1 karjerą Monake niekada neturėjau bolido, su kuriuo būčiau galėjęs kovoti dėl pergalės“, - teigė V. Bottas.

„Tai išskirtinė trasa. Monake tau reikia specialaus bolido. Kol kas sunku pasakyti kaip mums seksis ten šiemet.“

„Žinant, kad Barselonoje, trečiame trasos sektoriuje buvome stiprÅ«s, Monake galime tikėtis gerų rezultatų... aš tik tikiuosi, kad Monake turėsime gerą bolidą, nes tikrai bÅ«tų puiku lenktynėse kovoti dėl pergalės ir jose nugalėti. Tiesą pasakius, Monake nė karto nesu užlipęs ant apdovanojimų pakylos. Tad nekantriai laukiu kitų lenktynių.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621