V. Bottas: noriu atsidėkoti komandai už atsidavimą

V. Bottas: noriu atsidėkoti komandai už atsidavimą
logo Gegužės 18 d. 14:15, Sauber / Antonin Vincent

Prieš šį sezoną komandą pakeitęs Valtteri Bottas tęsia sėkmingą pasirodymą su „Alfa Romeo“ bolidu.

Suomis per pirmąsias penkerias lenktynes surinko net 30 taškų ir asmeninėje įskaitoje kol kas rikiuojasi aštuntoje vietoje.

Artėjantį savaitgalį „Formulė-1“ sugrįš į Europą, kur Barselonoje įvyks šeštasis šio sezono etapas. Prieš lenktynes Ispanijoje V. Bottas akcentavo, kad „Alfa Romeo“ vėl gali pasirodyti geriausiai iš komandų vidutiniokių.

„Majamyje turėjome dar vieną gerą savaitgalį, o kiekvienas toks pasirodymas mus skatina tik judėti pirmyn. Į Barseloną vykstame žinodami, kad galime būti stipriausi tarp vidutiniokų. Žinoma, mūsų varžovai taip pat atvyksta su panašiu nusiteikimu.

Svarbiausia, kad neturėtume jokių nesklandumų. Ši trasa mums yra gerai žinoma, todėl čia nebus jokių paslapčių. Turime tinkamai pasiruošti ir atlikti visus namų darbus.

Į Barseloną atvykstame kur kas geresnės nuotaikos nei buvome po priešsezoninių bandymų šioje trasoje. Tai parodo, kokį puikų darbą atliko visa komanda. Noriu atsidėkoti komandai už atsidavimą“, – bendraudamas su „Alfa Romeo“ atstovais dėstė V. Bottas.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2022 sezono taškai: 47
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2022 sezono taškai: 44
Komanda: Sauber Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas