V. Bottas Ostine tikisi kovoti dėl pergalės

V. Bottas Ostine tikisi kovoti dėl pergalės
logo 2021 Spalio 23 d. 11:44, Daimler AG

Nepaisant to, jog Valtteri Bottui bus skirta 5 starto pozicijų bauda, suomis tikisi sekmadienį vyksiančiose lenktynėse, Ostino trasoje, kovoti dėl pergalės.

Kaip jau buvo skelbta vakar, už pakeistą variklį „Mercedes“ bolide, V. Bottui bus skirta starto pozicijų bauda. Tad jei suomiui pavyktų šiandien iškovoti „pole“, jis lenktynes pradėtų iš šeštos startinės pozicijos.

„Be jokios abejonės, teks nemažai nuveikti, turime rasti geriausius sprendimus. Dėl skirtos baudos, man teks kovoti su kitais varžovais, tad teks aplenkti ne vieną automobilį. Noriu užlipti ant apdovanojimų pakylos, kovoti dėl pergalės, tad laukia daug darbo“, - sakė V. Bottas.

Suomis buvo greičiausias pirmoje treniruotėje, o antroje liko ketvirtas.

„Man svarbiausia yra sutelkti dėmesį į tempą įveikiant ilgas distancijas. Dar turime padirbėti su bolido nustatymais. Treniruotėse važiuoti nebuvo lengva, nes kai kuriose trasos vietose sukibimas nebuvo itin geras.“

„Čia karščiau nei paskutinį kartą, kai čia lankėmės. Asfalto būklė taip pat prastesnė, todėl ir sukibimas nėra toks geras, kokio norėtųsi.“

„Circuit of the Americas", Ostinas
Trasa: „Circuit of the Americas", Ostinas (JAV GP)
Ilgis: 5,513 Ratų skaičius: 56
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0