V. Bottas: pasakiau komandai, kad užlipsiu ant podiumo

V. Bottas: pasakiau komandai, kad užlipsiu ant podiumo
logo Rugsėjo 12 d. 19:54, Daimler AG

„Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas Monzoje pasirodė kaip tikras kovotojas – startavęs iš 19-tos vietos suomis užlipo ant trečiojo podiumo laiptelio, į priekį praleidęs tik du „McLaren“ sportininkus. Po finišo Valtteri papasakojo, kaip jam pavyko atkovoti net 16 pozicijų.

Valtteri Bottas: „Visada bÅ«na sunku, kai startuoji iš paskutinių pozicijų. Kai ekipos mechanikai man keitė ketvirtą jėgainę, pasakiau komandai, kad šiandien aš bÅ«tinai užlipsiu ant podiumo. Ir tai man pavyko padaryti. Labai džiaugiuosi, kad Italijoje mes uždirbome daugiau taškų už „Red Bull“ ir dar šiek tiek padidinome mÅ«sų pranašumą prieš pagrindinius konkurentus Konstruktorių taurėje. Mano atveju pavyko maksimaliai išnaudoti visus šansus, ypač turint galvoje starto poziciją.

Gaila, kad komanda prarado daug taškų dėl Lewiso ir Maxo susidÅ«rimo, bet man lenktynės susiklostė sėkmingai. Aš nemačiau, kas konkrečiai įvyko tarp abiejų pasaulio čempionato lyderių.

ŠÄ¯ savaitgalį man pavyko praleisti pakankamai stipriai, turėjau labai gerą tempą – pergalė sprinte ir trečia vieta lenktynėse – labai geras rezultatas. Priekyje – savaitė poilsio ir mes važiuosime į Sočį Rusijoje.

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 141
Komanda: Mercedes Amžius: 32 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas