V. Bottas: sėkmė suteikia man pasitikėjimo (2)

V. Bottas: sėkmė suteikia man pasitikėjimo
logo 2019 Gegužės 03 d. 10:31, Daimler

Daugelis „Formulės-1“ ekspertų pažymi, jog Valtteri Bottas smarkiai pasikeitė lyginant su praėjusiais metais ir tikrai tapo labai rimtu varžovu Lewisui Hamiltonui. Po pergalės Baku suomis susigrąžino lyderystę asmeninėje įskaitoje ir tikisi daugiau jos neužleisti.

„Iki sezono pabaigos liko ne tiek jau ir daug – viso labo tik 17 lenktynių, - pareiškė Valtteri Bottas, atsakydamas į klausimą, ar šis sezonas nuves jį iki pasaulio čempiono titulo. – Žinoma, tokia sėkmė prideda man užtikrintumo ir patvirtina, jog aš viską darau teisingai.

Praėjusiais metais galėjau pirmauti čempionate po lenktynių Baku ir dabar man tai pavyko padaryti. Tai buvo vienas iš geriausių mano savaitgalių. Aš iškovojau „pole“, o tai suvaidino didelę reikšmę, nes mes su Lewisu turime vienodą tempą. Jis geriau startavo, bet aš sugebėjau apginti poziciją pirmuose dvejuose posūkiuose. Tarp mūsų buvo įdomi ir sąžininga kova, mes nenustojome gerbti viena kito.

Paskutiniuose ratuose aš negalvojau apie pernykštes lenktynes. Aš buvau susikoncentravęs ties kiekvienu posūkiu, stengiausi išvengti klaidos ir gerai atlikti savo darbą.

Kol kas negalvojau apie naują kontraktą. Esu susikoncentravęs ties tuo, kad vyksta čia ir dabar, aš kovoju dėl pergalių, dėl aukštesnės pozicijos asmeninėje įskaitoje. Derybos prasidės tada, kai tam ateis laikas. Tikiuosi, jog jos neužtruks. Mes dar nekalbėjome apie kitą sezoną – kol kas tame nėra būtinybės. Mes esame susikoncentravę ties einamaisiais darbais. Esu įsitikinęs, kad mes greitai susitarsime, kai pradėsime svarstyti naują kontraktą. Viskas bus gerai“.


Komentarai (2)
burzumas
| 05/08 19:49
o po to pradeda nebesuteikti:) nes is sekmes pasitikejimo negali isgauti:) ne ta"energija":) apie tai isvis neturi buti kalbos:) sekmes nera - uztat yra darbai:)
YZF
| 05/03 12:09
Pirmi du Baku posukiai buvo su characteriu. Geras zenklas
×

F-1.lt pulsas