V. Bottas: tai buvo geriausias ratas mano karjeroje

V. Bottas: tai buvo geriausias ratas mano karjeroje
logo 2021 Lapkričio 07 d. 11:42, Daimler AG

Savaitgalio Meksikoje pradžia pasižymėjo ryškiu „Red Bull“ pranašumu, tačiau „pole“ poziciją čia iškovojo Valtteri Bottas, kuris aplenkė abu sportininkus su RB16B ir savo tituluotą komandos partnerį Lewisą Hamiltoną.

Po kvalifikacijos suomis prisipažino, kad tapti geriausiu jam padėjo labai geras ratas kvalifikacijos finalinėje dalyje.

„Ratas išÄ—jo tiesiog nuostabus, - sakė Bottas, kuris 0,145 sek. aplenkė kolegą Hamiltoną ir startuos Meksikoje pirmasis trečią kartą šiame sezone. - Tai buvo per pirmąjį finalo bandymą, o antrajame ne taip gerai pavyko įveikti trečią sektorių. Atvirai prisipažinsiu, tai buvo vienas iš geriausių mano kvalifikacinių ratų per visą karjerą. Labai malonios emocijos“.

Kalbėdamas apie tai, iš kur pas „Mercedes“ atsirado geras greitis, Bottas pažymėjo: „Jau ryte vairavimo pojūčiai buvo gana geri. Viename rate mums šiek tiek trÅ«ko tempo, be manau, kad aukštesnė temperatÅ«ra nei rytą mums taip pat padėjo.

Be to, aš viską teisingai padariau su padangomis ir nustatymais, todėl vairuoti buvo vienas malonumas“.

Meksikos trasa išsiskiria ilgu įsibėgėjimu iki pirmojo posÅ«kio. Kalbėdamas apie startą lenktynėse, suomis sakė: „Taip, čia labai ilga tiesioji, todėl važiuojantys iš paskos galės pasinaudoti oro maišu ir jie gaus gerą galimybę atakuoti lyderius.

Mums bus svarbu gerai startuoti, be to, šaunu, kad abi mÅ«sų mašinos bus priekyje. Pasistengsime išlaikyti šias pozicijas“.

Valtteri Bottas neseniai startavo iš „pole“ Turkijoje ir iškovojo ten pergalę, tačiau Hamiltonas tas lenktynes pradėjo iš peletono galo dėl baudos.

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 12
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2024 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 34 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0