V. Bottas: tempą demonstruoti pavyko, bet rikiuotės gale iš jo jokios naudos (3)

V. Bottas: tempą demonstruoti pavyko, bet rikiuotės gale iš jo jokios naudos
logo 2020 Lapkričio 29 d. 21:56, Daimler AG

Prieš lenktynes sakęs, kad demonstruojamas tempas lems, kas laimės šiose lenktynėse, ir tai, kad yra pasiruošęs atiduoti visas jėgas, po antro iš eilės nesėkmingo pasirodymo „Mercedes“ pilotas V. Bottas tikisi, kad pavyks reabilituotis per likusias dvejas lenktynes.

„Antrojo pakartotinio starto metu sugebėjau pradurti padangą, neturėjęs jokio kontakto su kitu bolidu. Nežinau, kaip tai įmanoma. Galbūt, trasoje buvo likusių besimėtančių nuolaužų, kurių nepastebėjau. Yra labai sunku prasibrauti pro rikiuotę, kai esi jo pabaigoje ir visi taip arti vienas kito, ypatingai, kai tavo artimiausias priešininkas taip pat gali pasinaudoti DRS.“

„Lenktynių pabaigoje, jau važiuojant už saugos automobilio, sužinojau, kad pradurta padanga. Galbūt man turėtų būti skirtas geriausiojo nuolaužų surinkėjo apdovanojimas, nes, turite pripažinti, šis sugebėjimas mane tikrai išskiria iš kitų pilotų. Nepaisant šių nesėkmių tempą demonstruoti pavyko visų lenktynių metu, bet rikiuotės gale iš jo jokios naudos. Turiu susipažinti su lenktynių metu surinkta informacija ir atsakyti sau į klausimą, ką kitą savaitgalį turėčiau daryti kitaip. Tikiuosi, kad kitą savaitgalį man nesiseks šiek tiek mažiau,“ - baigdamas pridūrė suomis, finišavęs 8-oje vietoje.


Komentarai (3)
Accadia
IP: 398b685 | 11/30 13:39 Atsakyti
Kai galvoji, kad kitą savaitgalį mažiau fail'insi, skamba lyg jau nusiteikęs toliau rinkti grybus.
DonRomaso
IP: 6b11cf9 | 11/30 12:08 Atsakyti
MCL-_-fanas
11/30 06:25

Bottas tikrai vertas nuolaužų surinkėjo titulo :D

Kitaip sakant Valytojas NR.1
MCL-_-fanas
IP: 21073ef | 11/30 06:25 Atsakyti
Bottas tikrai vertas nuolaužų surinkėjo titulo :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas