V. Bottas: važiuojame visai kitoje lygoje

V. Bottas: važiuojame visai kitoje lygoje
logo Liepos 04 d. 18:28, Daimler AG

Po sėkmingo pasirodymo šiandien Austrijoje vykusioje F-1 kvalifikacijoje, „pole“ poziciją iškovojęs Valtteri Bottas teigė, kad jo atstovaujama „Mercedes“ komanda „važiuoja visai kitoje lygoje“.

Suomis buvo greičiausias paskutinėje važiavimų dalyje, bet jų pabaigoje suklydo ir galėjo prarasti pirmąją poziciją. Vis dėlto sportininko rezultato taip niekas ir nepagerino, tad rytojaus lenktynes pilotas pradės pirmas.

Jei komandos draugas L. Hamiltonas nuo komandos draugo atsiliko mažiau nei dviem šimtosiomis sekundės dalimis, tai trečioje vietoje likęs „Red Bull“ atstovas nuo V. Botto atsiliko daugiau nei puse sekundės.

„Jausmas tikrai labai geras. Pasiilgau šito pojūčio. Po visų nesklandumų buvo malonu vėl važiuoti ant galimybių ribos. Žinoma, mes tam ilgai ruošÄ—mės. Jausmas tikrai geras. Sunku kažką daugiau pasakyti. Komanda puikiai atliko savo darbą. Panašu, kad važiuojame visai kitoje lygoje“, - kalbėjo V. Bottas.

„MÅ«sų pasirodymas atrodo tikrai įspÅ«dingai. Tai tik pirmoji kvalifikacija sezone, bet aš esu sužavėtas. Esu dėkingas visiems komandoms nariams, kurie yra čia ir tiems, kurie liko mÅ«sų gamykloje. Pilotuoti tokį bolidą yra tikrai labai malonu. Bet svarbiausia diena mÅ«sų laukia rytoj.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas