V. Botto jėgainė nebuvo pažeista

V. Botto jėgainė nebuvo pažeista
logo 2020 Spalio 21 d. 20:23, Daimler AG

„Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas įvardijo priežastį, kodėl Niurburgringe iš kovos pasitraukė Valtteri Bottas ir papasakojo apie tai, ko pasaulio čempionų ekipa tikisi iš artėjančio Portugalijos GP.

Toto Wolffas: Kai Lewisas Vokietijoje kirto finišo liniją Vokietijoje, tai buvo ypatingas momentas - iškovota 91-oji pergalė. Iš kitos pusės, Valtteri lenktynės negalėjo būti blogesnės - jis startavo iš „pole“, bet nefinišavo ir prarado daug taškų asmeninėje įskaitoje - tai skaudus smūgis Botto šansams šiame sezone.

Mes išsiaiškinome, kad sudegė elektronikos valdymo bloko elektrinis komponentas, kuris ir buvo problemos priežastimi. Visi duomenys byloka apie tai, kad greitas sprendimas sustabdyti jo mašiną nesukėlė mechaninių jėgainės pažeidimų. Lenktynininkui visada sunku pasitraukti iš distancijos, tačiau viena iš stipriųjų suomio pusių yra ramus, šaltas charakteris ir sugebėjimas dažnai atsilošti. Esu įsitikinęs, kad Portugalijoje jis padarys viską, ką sugeba.

Trasa Portimao - jau antra nauja šiame sezone, rezultatai gali būti labai netikėti. Mugello mes matėme įtemptą kovą ir po jų visi norėjo susikoncentruoti geriau pasiruošti naujoms lenktynėms ir surinkti kuo daugiau naudingos informacijos dar iki atvažiuojant į naują trasą. Tai ypač svarbu bus Imoloje kitą savaitę, kur varžybų savaitgalis bus tik dviejų dienų.

Pastaruosiuose etapuose mūsų mašina buvo greita tiek kvalifikacijose, tiek ir lenktynėse. Tikimės patvirtinti mūsų greitį ir Algarvėje.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas