V. Mallya: persekioja dvejopi jausmai (1)

V. Mallya: persekioja dvejopi jausmai
logo 2015 Rugpjūčio 23 d. 20:50, Force India
Iš vienos pusės, Sergio Perezas Spa iškovojo patį geriausią rezultatą šiame sezone „Force India“ komandai, užimdamas 5 vietą, iš kitos pusės – Nico Hulkenbergas nesugebėjo startuoti dėl techninio gedimo. Galiausiai indų komada prarado 5 voetą Konstruktorių taurės įskaitoje.
Sergio Perezas (5-tas): Penktoji vieta ir 10 taškų – labai geras mano rezultatas, o dėl kovos ant vietos podiumo man pritrūko greičio. Aš labai puikiai startavau, buvau labai arti to, kad važiuočiau pirmas 1 rate, kuomet buvau susilyginęs si L. Hamiltonu po „Eau Rouge“. Mano ritmas buvo labai geras, bet pirmosiose dviejose atkarpose minkštųjų padangų dėvėjimasis buvo per didelis.
Su vidutinėmis padangomis situacija pagerėjo, nors antrajame sektoriuje dėl mūsų mažos prispaudžiamosios jėgos nustatymų mes turėjome sunkumų. Aš kovojau su varžovais, kurių bolidai daug greitesni, buvo itin sunku kovoti su R. Grosjeanu bei D. Kvyatu, todėl dar reikės detaliai išanalizuoti situaciją. Aš laukiu lenktynių Monzoje, kur mes taip pat galėsi me būti stiprūs.
Vijajus Mallya, komandos vadovas: „Po kupinos įvykių trasoje dienos mes išvažiuojame iš Belgijos su dvejopais jausmais. Sergio pademonstravo labai gerą sportinę formą ir išspaudė iš VJM08 viską, kas įmanoma. Lenktynių pradžioje jis net pretendavo į podiumą, bet finišavo penktas, tai geriausias šio sezono rezultatas. Jis nedarė klaidų ir už savęs paliko daug labai stiprių pilotų, parodęs labai protingo pilotavimo pavyzdį.
Kartu esu labai nusivylęs, kas atsitiko su Nico Hulkenbergu. Labai gaila, kad pakeliui į startą jau dingo jėgainės galia ir mes nesugebėjome problemos pašalinti iki starto. Mes ištirsime šią situaciją kartu su jėgainės tiekėjais iš „Mercedes“. Labai gaila, nes Nico galėjo užimti labai aukštą vietą. Kova dėl penktos vietos Konstruktorių taurės įskaitoje tęsiasi ir mes labai laukiame etapo Monzoje, kur stengsimės pagerinti situaciją.
[gallery id=1139 rand=rand]

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2015 Rugpjūčio 24 d. 20:43
Nu klaidu tai... Jei vienam ekipos pilotui gerai sekesi suvaziuoti lenktynese, tai nereiskia, kad ir kitam taip bus. Dazniausiai taip ir buna - 1 piloto rezas buna labai geras, kito piloto labai blogas. Sysik taip ir buvo - 5 vieta ir DNF.
×

F-1.lt pulsas