Vandalai išniekino R. Petersono kapą

Vandalai išniekino R. Petersono kapą
logo Kovo 31 d. 13:10, Autosport

Švedijos žiniasklaida skelbia, kad praėjusį savaitgalį vandalai išniekino buvusio F-1 piloto Ronnie Petersono bei kitų žmonių kapus.

Švedas, iškovojęs 10 pergalių F-1 čempionate, bet miręs nuo patirtų traumų 1978 metais Italijos GP lenktynėse įvykusioje avarijoje, buvo palaidotas Almby kapinėse, gimtajame Orebro mieste.

Švedų laikraštis „Nerikes Allehanda“ skelbia, kad vandalizmas kapinėse buvo įvykdytas sekmadienio naktį ir buvo išniekinti kelių žmonių kapai, ne vien tik R. Petersono.

Turėjęs pravardę „Super švedas“, R. Petersonas buvo sėkmingiausias Švedijos F-1 pilotas. Startavęs viso 123 lenktynėse, sportininkas du kartus sezoną baigė antroje vietoje.

Dėl patirtų traumų 1978 m. Italijoje įvykusioje avarijoje, pilotas po kurio laiko mirė ir buvo palaidotas gimtajame mieste. Jo karstą tuo metu nešė tokios F-1 legendos kaip Niki Lauda, Jamesas Huntas, Jody Scheckteris ir Emersonas Fittipaldi.

Su vyro mirtimi taip ir nesusitaikiusi jo žmona Barbro, po kurio laiko nusižudė ir taip pat buvo palaidota Almby kapinėse.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas