Vėl nerimaujama dėl Italijos GP ateities (1)

Vėl nerimaujama dėl Italijos GP ateities
logo 2018 Sausio 24 d. 07:01, Pirelli/LAT Images

Monza trasos vadovas Angelo Sticchi Damiani, kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais, pesimistiškai kalbėjo apie F-1 ateitį Italijoje.

Praeityje ne kartą buvo kalbėta apie sporto ateitį minėtoje Monzos trasoje. Bet po ilgų derybų buvo pasiektas susitarimas, tad Italijos GP buvo įtrauktas į šių metų F-1 tvarkaraštį.

„Jei situacija nesikeis, mes negalėsime užtikrinti Italijos GP ateities Monzos trasoje“, - leidiniui „La Gazzetta dello Sport“ sakė A. S. Damiani.

„100 metų jubiliejui, kurį švęsime 2022 metais, turėsime atnaujinti trasą. Vietos valdžiai mes nekainuojame nė vieno euro ir jos nieko neprašome, išskyrus tai, kad netrukdytų mums dirbti savo darbą.“

Praėjusią savaitę A. S. Damiani dalyvavo „Liberty Media“ surengtame susirinkime kartu su kitais lenktynių organizatoriais.

„Pastebėjau, kad dabar kenčia visi. Tai dėl milžiniškų investicijų. Organizatoriai išleido daug pinigų tad dabar nori gauti grąžą. Nepamirškime ir komandų, kurios kasmet išleidžia daugiau pinigų. Tuo tarpu mes, organizatoriai, esame smaugiami toliau.“Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tribeca
| 01/24 10:04 Atsakyti
Kiek idomiu trasu pramesta, o sita nuobodybe vis gelbejama, politika uzknisa...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas