Vengrijos GP kvalifikacijoje pirmąją „pole“ karjeroje iškovojo G. Russellas

Vengrijos GP kvalifikacijoje pirmąją „pole“ karjeroje iškovojo G. Russellas
logo 2022 Liepos 30 d. 18:04, Pirelli

Vengrijoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje kiek netikėtai „pole“ poziciją iškovojo geriausią rezultatą užfiksavęs „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas. Tuo tarpu čempionato lyderis Maxas Verstappenas paskutinėje važiavimų dalyje susidūrė su techninėmis problemomis.

G. Russellas paskutiniuoju bandymu vos 0,044 sek. aplenkė pirmavusį „Ferrari“ atstovą C. Sainzą ir pirmą kartą karjeroje iškovojo pirmą startinę poziciją. Įdomu tai, kad britas buvo greičiausiais neužfiksavęs geriausio rezultato nė viename iš trasos sektorių.

C. Leclercas kovojo dėl „pole“ pozicijos, bet liko trečias. „Ferrari“ sportininkas gali pasiguosti nebent tuo, jog čempionate pirmaujantis pagrindinis jo varžovas M. Verstappenas dėl techninių problemų liko 10-as.

„McLaren“ atstovas Lando Norrisas liko ketvirtas, kvalifikacijoje greičiu pranokęs pernai Vengrijoje lenktynėse nugalėjusį Estebaną Oconą.

Šeštoje vietoje liko kitas „Alpine“ sportininkas Fernando Alonso, o problemų su DRS turėjęs Lewisas Hamiltonas - septintas. Greta brito rytojaus lenktynėse startuos buvęs jo komandos draugas Valtteri Bottas. O iš devintos ir dešimtos pozicijų varžybas pradės Danielis Ricciardo ir M. Verstappenas.

Kvalifikacija nesėkmingai susiklostė ne tik M. Verstappenui, bet ir jo komandos draugui Sergio Perezui, kuris nepateko į paskutinę važiavimų dalį ir liko 11-as.

Vt.

Pilotas

Q1

Q2

Q3

RataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066