Vengrijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1 (34)

Vengrijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1
logo 2007 Rugpjūčio 03 d. 12:43, BMW Sauber
Minkštesnėmis padangomis paskutinėmis važiavimo akimirkomis puikų ratą įveikęs „BMW Sauber“ ekipos lenktynininkas Robertas Kubica buvo greičiausias pirmosiose Vengrijos GP penktadienio treniruotėse.
Lenkas geriausią savo ratą įveikė per 1 min. 22,390 sek., 0,129 sek. greičiau už „Ferrari“ ekipos narį Felipe Massa, kuris treniruočių pabaigoje buvo priverstas sustoti dėl technikos gedimos. Pastarojo komandos draugas Kimi Raikkonenas atsiliko dar 0,021 sek.
„McLaren“ lenktynininkai Fernando Alonso ir Lewisas Hamiltonas šįkart turėjo tenkintis ketvirtąją ir penktąją vietomis.
Įdomu tai, kad pirmąkart „Toro Rosso“ bolidą vairavęs Sebastianas Vettelis jau pirmosiose treniruotėse sugebėjo aplenkti antrus metus šioje ekipoje lenktyniaujantį Vitantonio Liuzzi. Tiesa, „Spyker“ bolide pirmąkart atsidūrusiam Sakonui Yamamoto sekėsi ne taip gerai – japonas nuo komandos draugo Adriano Sutilo atsiliko net 1,786 sek.

Komentarai (34)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
arius!!!
| 08/04 12:10 Atsakyti
Outer ko tu kreipi i ji demesi. taigi kuo daugiau ji komentuoji tuo labiau jis tuos savo vejus paisto ;) geriau i ji nekreipti demesio ir gal jis pats viena syki dings is sio puslapio
Outer
| 08/04 01:37 Atsakyti
1_Protingas> kada tu pagaliau suaugsi? nejauti , kad pats kabliuku ieskai?
Buciau adminas deciau korta uz nesantaikos kurstyma... bet.... valdzia ne mano rankose:D
1_Protingas
| 08/03 16:44 Atsakyti
peast(MS) > ačiū už komentarus. Labai svarbu buvo kad pamatei ir visiems pakomentavai, kad kai ferari buvo greičiausi tai jie lenktynių režimu važiavo, o kai Maklarenai pasidarė greičiausi tai jie su super duper mikštom padangom ratus darė,kad tik pasirodyt. Labai ačiū už tokius paaiškinimus, nes mes visi manom, kad yra negarbinga važiuoti su labai minkštomis padangomis, vien dėl to, kad galėtum aplenkti ferari, kurie kad ir su minkštomis padangomis (nu bet aišku žymiai kietesnėmis nei kitų) visgi važiuoja lenktynių režimu ir labai rimtai ruošiasi lenktynėms. O sakyk, Kovolainenas Rosbergas ir Haidfildas jie su labai labai minkštom padangom važiavo ko gero irgi nes už ferarius greitesni...
peast[MS]
| 08/03 16:26 Atsakyti
mclarenai dugnais varo, super minkstom padangom. Hamis apsisuko prie pat trasos pavojingoj vietoj. Geltona veliava. Hamiui treniruote baigta.
hill_106
| 08/03 16:18 Atsakyti
peast[MS]>aciu, kai laiko turesi, dar informuok ;)
peast[MS]
| 08/03 16:11 Atsakyti
Testuoja ir tiek:) Heikis atrodo bolida suderino. Ferrariai toliau drozia padangas, varo daug ratu. Kimis tiek super minkstas sudroze, kad net baltos juostos nesimato:D Geriausias pakolkas rezultatas Alonso. Bet mcLaren atrodo labiau quali ruosiasi nei race. Rosbergas vel gerus laukus demonstruoja. Liuzzi 0.6 deda Vetteli :(
montoya001
| 08/03 16:11 Atsakyti
jo noretumem suzinot
hill_106
| 08/03 16:07 Atsakyti
gerbiamieji, kaip ten antros treniruotes?
peast[MS]
| 08/03 15:33 Atsakyti
kaip tai nereiskia!? Jei nereikstu, tai kam jos isvis reikalingos? Reiskia reiskia;) Aisku uz jas tasku neduoda, bet mazdaug sprest pajeguma galima. Va kai ruosiasi kitose trasose, testuoja aerodinamika ir pan., tada is laiku jau nieko negalima sprest.
PS. Grau ziuret kai Massa viena po kito 2 treniruotej stabiliai greitus ratus varo lektyniu rezimu:)
montoya001
| 08/03 15:28 Atsakyti
davidsonas aukstokai...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas