Verstappenas kritikuoja komandos draugą

Verstappenas kritikuoja komandos draugą
logo 2001 Rugpjūčio 03 d. 18:48, F-1.lt
Italų naujienų agentūra "Datasport" pranešė, jog "Arrows" pilotas olandas Josas Verstappenas pareiškė keletą griežtesnių žodelių apie savo komandos kolegą, šių metų F-1 debiutantą, Enrique Bernoldi.
Josas, prisipažinęs, jog nėra patenkintas savo paties rezultatais šį sezoną, išsakė nemažai kritikos savo jaunesniojo komandos draugo atžvilgiu, pavadindamas jį "blogiausiu komandos partneriu per visą savo karjerą Formulėje-1".
Pagal tos pačios agentūros pranešimus, Josas Verstappenas siekia, jog "Arrows" komandos vadovas Tomas Walkinshaw surastų kitą pilotą dar iki šio sezono pabaigos.
"Aš manau, jog Enrique yra labai talentingas pilotas, ypatingai tai galima pastebėti treniruotėse, tačiau kai įtampa pasiekia kritinę ribą, jis ima panikuoti. Asmeniškai aš jį nelabai gerai pažįstu. Jis iš tų žmonių, kurie nemėgsta bendrauti." - apie savo komandos kolegą kalbėjo Verstappenas.
Tačiau faktas, jog Bernoldi jau savo pirmajame sezone F-1 pusėje lenktynių sugebėjo kvalifikuotis aukščiau už savo labiau patyrusį komandos kolegą, verčia stebėtis tokiais Verstappeno pareiškimais. Kita vertus, olandas per 12 šio sezono lenktynių sugebėjo iškovoti "Arrows" komandai 1 tašką, tuo tarpu Bernoldi taškų dar nepelnė.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749