WRC. Suomijoje prasidėjusiame ralyje greičiausi „Hyundai“ sportininkai

WRC. Suomijoje prasidėjusiame ralyje greičiausi „Hyundai“ sportininkai
logo Rugpjūčio 04 d. 22:03, Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Šiandien Suomijoje prasidėjusiame ralyje po pirmojo greičio ruožo pirmoje ir antroje vietose atsidūrė „Hyundai“ komandos sportininkai - Thierry Neuville‘is ir Ottas Tanakas.

Vienintelį šios dienos greičio ruožą greičiausiai įveikė T. Neuville‘is, antroje vietoje likusį komandos draugą O. Tanaką pranokęs 1,2 sek.

Tarp „Toyota“ komandos sportininkų šį kartą geriausiai ralį pradėjo Takamoto Katsuta, kuris greičio ruožo nugalėtojui nusileido 2,6 sek. ir finišavo trečias.

Praeityje Suomijos ralyje nugalėjęs O. Tanakas šiandien nusileido tik komandos draugui, bet greičiu pranoko visus „Toyota“ sportininkus. Tačiau estas pesimistiškai vertina galimybes dar kartą nugalėti Suomijoje. Paklaustas, ar tikisi šiame ralyje įveikti „Toyota“ lenktynininkus, estas atsakė trumpai: „Ne.“

Čempionate pirmaujantis ir varžovus didele persvara lenkiantis Kalle Rovanpera pirmąjį Suomijos ralio greičio ruožą baigė ketvirtas, nugalėtojui nusileidęs 2,7 sek.

Už WRC automobilio vairo sėkmingai debiutavo Jari Huttunenas. Suomis ne tik užfiksavo penktą rezultatą, bet ir buvo greičiausias tarp „M-Sport“ komandos sportininkų.

Tokį patį rezultatą kaip ir J. Huttunenas pirmame greičio ruože užfiksavo ir „Toyota“ sportininkas Elfynas Evansas, praeityje nugalėjęs Suomijos ralyje.

Vienodus rezultatus užfiksavo ir Esapekka Lappi, Oliveris Solbergas ir Pierre‘as-Louis Loubet. Trijulė nuo nugalėtojo atsiliko 3,8 sek. ir kol kas dalinasi 7-9 pozicijas. O greičiausiųjų dešimtuką užbaigė dar vienas „M-Sport“ komandos sportininkas Adrienas Fourmaux.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos