WRC. Suomijos ralyje į pirmą vietą pakilo O. Tanakas

WRC. Suomijos ralyje į pirmą vietą pakilo O. Tanakas
logo Rugpjūčio 05 d. 21:47, Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Po šiandien įveiktų greičio ruožų, į pirmąją vietą Suomijos ralyje pakilo „Hyundai“ lenktynininkas Ottas Tanakas. Tiesa, estas tik 3,8 sek. lenkia „Toyota“ atstovą Esapekką Lappį.

Po vakar įvykusio pirmojo greičio ruožo, O. Tanakas buvo antras, bet šiandien pakilo į pirmą vietą ir atkakliai dėl jos kovojo su minėtu E. Lappi. Nors estas išlieka lyderiu, paskutiniame šios dienos greičio ruože greitesnis buvo E. Lappi, kuris sumažino atsilikimą nuo esto iki 3,8 sek.

Kitam „Toyota“ sportininkui Elfynui Evansui pavyko išsaugoti trečią vietą. Britas beveik 20 sek. atsilieka nuo O. Tanako, bet mažiau nei 2 sek. lenkia komandos draugą ir čempionato lyderį Kallę Rovanperą.

Greičiausiųjų penketuką šiandien užbaigė stipriausias „M-Sport“ komandos sportininkas Craigas Breenas. Bet iš airio poziciją ketina atimti „Toyota“ lenktynininkas Takamoto Katsuta, kuris nuo varžovo atsilieka tik 3 sek.

Po vakar surengto pirmojo greičio ruožo ralyje pirmavęs Thierry Neuville‘is šiandien prarado nemažai laiko ir nukrito į septintą vietą. Belgas nuo ralyje pirmaujančio komandos draugo O. Tanako jau atsilieka 50 sek.

Nesėkmingai diena susiklostė kitam „Hyundai“ komandos sportininkui Oliveriui Solbergui, kuris po starto įveikęs vos kelis šimtus metrų patyrė avariją ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

RezultataiKomentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos