GP2. Monzoje - antroji iš eilės S. Birdo „pole“

logo 2013 Rugsėjo 06 d. 22:30, GP2 Media Service
Samas Birdas buvo greičiausias šiandien Monzos (Italija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje ir iškovojo antrąją iš eilės „pole“ poziciją šių metų GP2 sezone.
Iki važiavimų pabaigos likus visai nedaug laiko britas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 31,788 sek., taip iš pirmos vietos išstumdamas iki tol pirmavusį Fabio Leimerį.
Už iškovotą „pole“ S. Birdui atiteko keturi taškai. Taigi, dabar britą nuo čempionate vis dar pirmaujančio Stefano Coletti skiria vos 10 taškų.
Geriausią rezultatą laisvosiose treniruotėse užfiksavęs Jolyonas Palmeris kvalifikacijoje turėjo tenkintis trečia vieta. Greta brito, iš ketvirtos pozicijos, rytojaus lenktynes pradės DAMS lenktynininkas Marcusas Ericssonas.
Paskutinėse aštuoniose lenktynėse tik kartą taškus pelnęs čempionato lyderis S. Coletti kvalifikacijoje liko šeštas.
Šiandien F-1 „Force India“ bolidą Monzos trasoje spėjęs išmėginti Jamesas Calado pelnė aštuntą starto poziciją.
Tarp pilotų, kovojančių dėl šių metų GP2 čempiono titulo, labiausiai nepasisekė Felipe Nasrui. Brazilas kvalifikacijoje greičiu nepasižymėjo ir liko dvyliktas.
Rytoj Monzos trasoje vyksiančios GP2 lenktynės prasidės 16:40 val. Lietuvos laiku.