Spauda: C. Sainzas persikels į „Mercedes“ (42)

Spauda: C. Sainzas persikels į „Mercedes“
logo Balandžio 14 d. 12:01, Ferrari nuotr.

Italijos laikraštis „Gazzetta dello Sport“, pasiremdamas „autoritetingais šaltiniais“, rašo, kad Carlosas Sainzas kitais metais lenktyniaus „Mercedes“ komandoje. Vadinasi, dvejose komandose įvyks savotiška rokiruotė, nes Lewisas Hamiltonas užims ispano vietą „Ferrari“ sudėtyje.

Teigiama, kad oficialus patvirtinimas iš „Mercedes“ pusės bus vėliau. Italų laikraštis teigia, jog kalbos apie tai, kad Maxas Verstappenas galvoja apie perėjimą į Štutgarto koncerno gamyklinę komandą buvo tik gerai suplanuotas manevras, kurį sugalvojo triskart pasaulio čempiono aplinka tik tam, kad būtų nukreiptas dėmesys nuo „Red Bull“ komandos dėl situacijos su vadinamąja skandalinga „Hornerio byla“.

Dabar, kai krizė, galima sakyti, jau įveikta, tai Verstappenui staigiai dingo noras atsisveikinti su dabartine jo komanda, nors tariamas jo išėjimas buvo gerai apgalvota intriga. Tuo tarpu „Mercedes“ toliau derėjosi su kitais pretendentais į Hamiltono vietą ir teigiama, kad jau apsistojo ties Carloso Sainzo kandidatūra – patyrusio lenktynininko, labai protingo vairuotojo ir puikiai susigaudančio „Formulės-1“ technikoje, kurio sąskaitoje yra trys pergalės.

„Mercedes“ komandai svarbu ir tai, kad Carlosas yra komandinis žaidėjas, moka surasti bendrą kalbą su kolektyvu, kuriame dirba ir su ekipos partneriu, todėl su George'u Russellu jis turėtų gerai sutarti ir bendromis pastangomis padėtų komandai tobulinti bolidą.

Vienareikšmiška, kad C. Sainzui tai būtų labai geras variantas, kadangi „Mercedes“ su jos resursais ir technologinėmis galimybėmis toliau pasiliks „top“ komandų gretose, nors šiuo metų jų rezultatai ir neblizga.

Jei informacija apie kontraktą su ispanu pasitvirtintų, tai reikštų, jog ekipos jaunimo programos dalyvis Andrea Kimi Antonelli ir toliau semsis patirties jaunimo serijose, aktyviai dalyvaus bandymuose, o „Formulėje-1“ jis pakartotų G. Russello karjerą, t. y. debiutuotų „Williams“ komandoje ir kelis metus praleistų kolektyve, naudojančiame „Mercedes“ variklius. Bet iki to dar toli, todėl jam pirmiausia reikia nugalėti „Formulėje-2“, o ten Antonelli kol kas stebuklų nerodo, nors jis ir yra labai greitas sportininkas ir jo talentu neabejojama.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Helis
IP: 7d58bd4 | 04/14 14:09 Atsakyti
#TeamLH bus atmerktos akys, kai Hamiltonas nieko daug daugiau nesugebės parodyt, negu kad Sainzas parodė Ferrariuose per pastaruosius porą metų, o Sainzas į Mercedes atėjęs parodys, kad nieko tokio ypatingo Hamiltonas Mercedesuose irgi neparodė per tą patį laiką. Geram, bet ne dominuojančiam bolide abu savo komandose vietos verti buvo, bet stebūklinių pasakų neparašė. Ferrari gaus tokius pačius rezultatus rodysiantį Hamiltoną, tik išleis penkiskart daugiau pinigų.
don Pedro
IP: 3cdcd58 | 04/14 14:30 Atsakyti
Helis
04/14 14:09

#TeamLH bus atmerktos akys, kai Hamiltonas nieko daug daugiau nesugeb�... skaityti daugiau

arba neatsimerks. Atsimenu, senais laikais MS fanai rėkė, kad JIS čempionus gali skinti ir su gelda. Perėjimas į Mercedes parodė, kad F-1 yra autosportas, kur pirmas žodis yra AUTO, ir tik po to SPORTAS. Kai nepaėjo - prasidėjo sąmokslo teorijos ir išvedžiojimai. Turėjau tokius kelis fanatikus pažystamus..
don Pedro
IP: 3cdcd58 | 04/14 19:35 Atsakyti
Bruonius
04/14 17:39

briedas cia. mickas i mersus eina.

Rourke?
Zvejs
IP: f5d8a5e | 04/14 12:12 Atsakyti
sambobmhs
04/14 12:06

Tai kas į Audi tada?

Įsiloginęs Seržantas ir lordas Latifis
Aivaras1
IP: 81e968b | 04/14 12:15 Atsakyti
sambobmhs
04/14 12:06

Tai kas į Audi tada?

kalbama, kad kontraktas su hulkenbergu yra deal done. o i antra vieta taip pat pilna "antrarusiu" tokiu kaip botas, perez, gasly, ocon, albon ir t.t.
Klepsidra
IP: 014913d | 04/14 12:45 Atsakyti
Aivaras1
04/14 12:41

jei sainza tiktai mersai pasirasys, as nenustebciau, kad audi pinigais... skaityti daugiau

Bitininkas liks ten, kur yra.
Klepsidra
IP: 1233286 | 04/15 08:42 Atsakyti
Batka
04/14 21:43

Is mersu puses visai logiskas sprendimas samdyti sainza. Nera kosmiska... skaityti daugiau

cionyksciai eGZpertai (tiesa, labai jau krumuose siuo metu) pridetu, kad
- i F1 pateko tik tevo deka
- skurlis
- marketingine verte 0
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472