A. Prostas yra prieš atvirkštinę starto tvarką

A. Prostas yra prieš atvirkštinę starto tvarką
logo Rugsėjo 21 d. 11:35, Renault Sport

„Formulės-1“ keturiskart pasaulio čempionas, „Alpine“ komandos patarėjas Alainas Prostas mano, kad bet kokie eksperimentai su atvirkštinėmis staro tvarkomis kenkia pačios „Formulės-1“ dvasiai.

Alainas Prostas: „Džiaugiuosi, kai „Formulėje-1“ yra eksperimentuojame su savaitgalio formatais, bet visų pirma reikia suprasti, kam reikalingos šios permainos ir prie kokių pasekmių jos gali privesti.

„Formulė-1“ turi išsaugoti savo tradicijas, išlikti automobilių sporto viršūne. Bet mes turime būti įsitikinę, jog nugali pati stipriausia komanda todėl, kad ji visomis prasmėmis yra geriausia – tame ir yra „Formulės-1“ dvasia, toks yra bendras tikslas.

Man kategoriškai nepatinka kalbos apie atvirkštinę starto tvarką. Jai ne vieta „Formulėje-1“. Jei jie apsispręs dėl tokių permainų, aš visai išeisiu iš „Formulės-1“.Tai blogiausia, ką galima padaryti. Esu labiau linkęs matyti vienos komandos dominavimą, jei ji geriausiai susitvarko su savo darbu. Šiuo požiūriu esu tradicionalistas.

Aš buvau labai nepatenkintas, kai „Formulėje-1“ pakeitė taškų skaičiavimo tvarką ir tapo neįmanoma lyginti dabartinių rezultatų su ankstesnių metų pasiekimais. Iš kitos pusės, prisimenu, kad 1982 m. dėl problemų su bolidų patikimumu geriausiu atveju per sezoną mes finišuodavome tik penkiuose etapuose. Šiuolaikiniai bolidai turi fantastinį patikimumą ir jei kaip anksčiau taškus skirsime tik šešioms geriausioms mašinoms, kai kurios komandos apskritai negaus taškų niekada, todėl „Formulei-1“ teko adaptuotis“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas