„Alfa Romeo“ gerokai padidins biudžetą

„Alfa Romeo“ gerokai padidins biudžetą
logo 2021 Spalio 06 d. 11:26, Sauber

Kitais metais „Formulėje-1“ toliau galios komandų biudžetų išlaidų lubos ir jos turėtų būti 140 mln. JAV dolerių lygyje. Tačiau šis skaičius nėra galutinis, kadangi į šiuos skaičius nepatenka pilotų ir komandų vadovų atlyginimai, tai pat suma gali būti padidinta, jei bus viršytas nominalus lenktynių per sezoną skaičius.

Dabar „top“ komandos išleidžia kur kas didesnes sumas, tuo tarpu kai mažųjų komandų išlaidos nesiekia dabartinių ribų – 145 mln. dolerių. Pavyzdžiui, apribojimų limito šiemet nesieks ir „Alfa Romeo“ biudžetas, tačiau nuo kitų metų šveicarų komanda tikisi gerokai padidinti savo biudžetą.

„Praeityje mūsų komandos biudžetas būdavo gerokai mažesnis nei planuojamos ribos, - sakė „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras leidiniui „The Race“. - Kitais metais mes pasieksime apribojimų lygį.

Per pastaruosius metus mes pasamdėme 300 naujų darbuotojų. Buvo visiškai atnaujinta komandos bazė, todėl dabar beliko tik suderinti komandos veiksmus. Tačiau tokios didelės konkurencijos sąlygomis negali stovėti vietoje.

Mums buvo sunku prisivilioti Valttero Bottą, kadangi mes turėjome jam pažadėti ilgametį palaikymą. Bet tai buvo labai svarbu, nes Botto atėjimas – geras postūmis visiems kitiems komandoje, potencialiems rėmėjams ir kitiems sportininkams“.

Vasseuras tiesiogiai nepaminėjo, iš kur komanda žada paimti daug naujų pinigų ir kokius rėmėjus bandys pritraukti. Tačiau ekspertai neabejoja, jog tai yra siejama su Kinijos lenktynininko Guanyu Zhou atėjimu. Neseniai buvo skelbta, kad jei kinų pilotas pakeistų Antonio Giovinazzi, Kinijos investuotojai pasirengę komandai pakloti 30 mln. dolerių per metus.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218