„Alfa Romeo“ Monake turės atnaujinimų

„Alfa Romeo“ Monake turės atnaujinimų
logo Gegužės 24 d. 11:19, Pirelli

„Alfa Romeo“ lenktynininkai Valtteri Bottas ir Guanyu Zhou paskutinėse dvejose lenktynėse neuždirbo taškų. Komanda mano, kad atnaujinimai, paruošti etapui Monake, leis nutraukti nesėkmingą seriją ir finišuoti priziniame dešimtuke artėjantį savaitgalį.

„Alfa Romeo“ komandos atstovas Alessandro Alunni Bravi: „Imolos etapo atšaukimas buvo teisingas sprendimas, turint galvoje labai sudėtingą situaciją Emilijos-Romanijos regione. Mūsų mintys yra su nukentėjusiais, su tais, kurie kovoja su potvynio pasekmėmis – esame pasirengę prisijungti prie „Formulės-1“ ir įdėti savo indėlį suteikiant pagalbą.

Mūsų komanda su nekantrumu laukė savaitgalio Imoloje, bet dabar mes esame labiau motyvuoti prieš lenktynes Monake. Faktiškai šį savaitgalį įvyks pirmosios europinės serijos lenktynės, į kurias mes atsivešime atnaujinimus, kurie buvo rengti etapui Imoloje.

Monako GP su jo kultiniais posūkiais ir aplinka yra, be abejo, pačios išskirtiniausios F-1 lenktynės, kuriose visi nori pasirodyti kuo geriau. Monako gatvėse važiavimo tikslumas ir dėmesys detalėms yra apdovanojami labiau nei įprasta. Šio mėnesio pabaigoje mes jau parodėme pažangą Majamyje ir remdamiesi tais duomenimis, pratęsime darbą jau šį penktadienį.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749