„Alfa Romeo“ prioritetas – neduoti uždirbti taškų G. Russellui

„Alfa Romeo“ prioritetas – neduoti uždirbti taškų G. Russellui
logo Liepos 25 d. 12:20, Williams

Po 10-ties šio sezono etapų „Alfa Romeo“ su dviem taškais savo kraityje užima 8 vietą Konstruktorių taurės įskaitoje. Jei „Haas“ greitis neleidžia šios amerikiečių komandos priskirti prie „Alfa Romeo“ varžovų, tai „Williams“ ekipa kažkuriuo momentu gali aplenkti šveicarų komandą. Tai puikiai supranta ir „Alfa Romeo“ vyriausiasis lenktynių inžinierius Heavy Puholaras, komandos pilotams keliantis konkretų uždavinį – neleisti „Williams“ lenktynininkui George'ui Russellui finišuoti pirmajame dešimtuke.

Heavy Puholaras: „Kol kas Konstruktorių taurėje mes užimame aštuntą vietą, bet mums reikia padidinti pranašumą, jei norime jį išsaugoti. Dabar mūsų pagrindinis prioritetas yra tas, kad privalu kontroliuoti varžovus tokioje situacijoje, kai pagrindinė grėsmė kyla iš G. Russello.

Mūsų užduotis yra ta, kad privalome uždirbti taškus lenktynėse, bet kartu kontroliuoti Russello pasirodymus ir garantuoti, kad jis neuždirbs taškų.

Abu mūsų lenktynininkai rodo gana neblogą tempą, bet kvalifikacijose Kimiui Raikkonenui vis kažko pritrūksta, gal dėl to, kad kova yra labai artima. Mes sieksime to, kad abiem automobiliais patektumėm į antrą kvalifikacijos dalį, kadangi lenktynėse mes būname pajėgesni ir galime kovoti nuo 10 iki 15 vietų ir Kimis čia dažniausiai gerai pasirodo.

Abu mūsų sportininkai įprastai gerai važiuoja pirmuose šio sezono lenktynių ratuose., o jei kalbėsime apie atkovotų pozicijų skaičių starto rate, tai Raikkonenas yra vienas iš pačių geriausių“.

Kimi Raikkonenas
Pilotas: Kimi Raikkonenas 2021 sezono taškai: 2
Komanda: Sauber Amžius: 41 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas