„Alpine“ remsis universaliais specialistais (1)

„Alpine“ remsis universaliais specialistais
logo Sausio 23 d. 18:30, Pirelli

„Alpine“ komandos technikos direktorius Mattas Harmanas teigia, kad apribotų biudžetų sąlygomis komanda kliausis universaliais specialistais, kurie sugeba dirbti įvairiose srityse...

Mattas Harmanas: „Pastaraisiais metais komandos specializavosi skirtingose srityse ir kai nebuvo ribojami biudžetai, tai neblogai veikė, bet dabar darbuotojų skaičius yra apribotas ir mes norime turėti daugiau universalių specialistų. Tai leistų inžinierius iš vieno skyriaus pervesti į kitą, norint sustiprinti kurį nors padalinį.

Pavyzdžiui, vieną savaitę mes galime dirbti ties galinės pakabos modernizacija, o kitą savaitę, dalyvaujant keliems labai siauros srities specialistams, tie patys žmonės gali tobulinti priekinį sparną. Tokiu būdu žmonės nesėdi vietoje ir jaučia papildomą motyvaciją. Sutikite, kai jūs daugelį metų dirbate tik ties galinės pakabos viršutine svirtimi, tai netarnauja inžinerinės minties vystymui ir naujų idėjų atsiradimui.

Mes atliekame inžinierių ir technikų rotaciją, duodame žmonėms galimybę padirbėti su skirtingomis bolido dalimis – jie į naują vietą ateina su savo naujomis idėjomis ir tai smarkiai padeda bendram darbui“.

BWT Alpine F1 Team
Komanda: BWT Alpine F1 Team 2023 sezono taškai: 173
Variklis: „Renault“ Važiuoklė: A522
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: ca1c225 | 01/24 07:34 Atsakyti
Genijus tas Harmanas... Tai ir už vairo reikia pasodint visus iš eilės kiekvienose lenktynėse, tegul realiai būna universalūs, o ne ant popieriaus - vieną dieną stabdžių skystį pumpuoja, kitą - kaunasi kaip lygus su lygiu su Verstappenu.. Kokie, tfu, dbilai pasaulyje sugalvojo tokį dalyką kaip specializacija, ar ne, Harmanai?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas