Ar tikrai M. Binotto atleidimą organizavo C. Leclercas? (1)

Ar tikrai M. Binotto atleidimą organizavo C. Leclercas?
logo 2022 Gruodžio 04 d. 14:24, Ferrari

Apie tai, kad „Ferrari“ lyderio Charleso Leclerco santykiai su komandos vadovu Mattia Binotto nėra idealÅ«s, pradėta kalbėti po lenktynių Silverstoune. Ten prieš pakartotinį startą monakietis buvo paliktas su senomis padangomis ir negalėjo pakovoti dėl pergalės, nors iki tol atrodė Didžiosios Britanijos GP favoritu.

Ä® spaudą pateko kadrai, padaryti iš karto po varžybų – juose „Ferrari“ vadovas kažką kalba nepatenkintam C. Leclercui.

Nuo vidurvasario nuolat atsirasdavo publikacijų, kad Charleso santykiai su Binotto smarkiai pablogėjo, buvo teigiama, kad lenktynininkas apskritai nustojo kalbėtis su komandos vadovu. Apie tai vėl pradėta kalbėti, kai pasibaigus pasaulio čempionatui, buvo pranešta, kad iš pareigų atleidžiamas M. Binotto.

Vėl pradėta kalbėti apie Leclero konfliktą su Binotto ir apie tai, kad pilotas prikišo nagus prie ekipos vadovo atleidimu, kadangi labai gerai pažįsta „Ferrari“ prezidentą Johną Elkanną ir Maranello komandoje praleido jau pakankamai daug laiko ir išmoko žaisti žaidimus „po kilimu“, kurie yra bÅ«dingi Italijos komandai.

Apie tai, kiek tokia teorija yra verta dėmesio, „Sky Sports“ eteryje kalbėjo dukart pasaulio čempionas Mika Hakkinenas.

„Aišku, kad to niekas negali žinoti. - sakė 54 metų suomis. - Bet kai aš pats dalyvavau lenktynėse, niekada nebÅ«davo keliami klausimai, kas tau patinka komandoje, o kas – ne. Reikšmę turėjo tik tai, ar tas žmogus yra geras specialistas ir kiek jis yra nusiteikęs siekti tikslo, kiek daug jis žino. BÅ«tent tai bÅ«davo svarbiausia. Ar tau patinka tas specialistas, ar ne, visai nebÅ«davo svarbu, nes tai neturi įtakos galutinam komandos rezultatui.

Komandoje reikia dirbti su žmogiškuoju talentu, žiniomis ir tikslo siekimu. Todėl labai nustebčiau, jei paaiškėtų, kad Leclercas tikrai prisidėjo prie Binotto atleidimo. Labai gaila, kad toks geras specialistas išeina“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2023 sezono taškai: 308
Komanda: Ferrari Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
JO..
IP: 37ecd83 | 12/08 18:41 Atsakyti
Tikras BESMEGENIS, o ne vadovas.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas