Arabai nemano, kad jų rinka perpildyta

Arabai nemano, kad jų rinka perpildyta
logo 2023 Sausio 22 d. 14:21, Daimler AG

Saudo Arabijos GP organizatorius Martinas Whitakeris pabandė išsklaidyti baimes, jog Artimųjų Rytų valstybių rinka yra perpildyta „Formulės-1“ lenktynėmis, nes šiais metais, be etapų Džedoje, Bahreine ir Abu Dabyje, dar prisidės ir etapas Katare.

Lenktynės Katare pirmą kartą įvyko 2021 metais, tačiau po to visos šios Artimųjų Rytų šalies pajėgos buvo mestos futbolo pasaulio čempionato rengimui ir organizacijai, todėl F-1 lenktynių Katare pernai nebuvo. Tačiau 2023 metų rudenį etapas Losaile vėl įvyks ir Saudo Arabijos GP rengėjas M. Whitakeris nemano, kad etapas Katare turės kokių nors finansinių ar ekonominių sunkumų ir bus perteklinis šiame regione.

„Pakanka pasižiÅ«rėti į automobilių salonų frančizes ar pasaulinius kitos produkcijos prekinius ženklus, ypač mados versle – didžiųjų miestų kvartaluose visi jie stengiasi koncentruotis vienoje vietoje, - komentavo „Saudi Motorsport Company“ generalinis direktorius. - Sutinku, kad jie konkuruoja tarpusavyje, bet kartu jie bÅ«na stipresni kartu nei jie veiktų pavieniui.

„Formulės-1“ lenktynėse ši analogija taip pat yra priimtina. Saudo Arabija prikauso Persijos įlankos valstybių bendradarbiavimo tarybai (GCC) ir „Formulės-1“ lenktynių organizavimas yra naudingas mums visiems, kadangi tai didina pasaulio čempionato populiarumą ir skatina viso automobilių sporto vystymą regione.

Ir nors atrodo, kad visos mÅ«sų šalys yra labai arti viena kitos, atstumas nuo Bahreino iki Džedos yra 1500 kilometrų. Nuo Silverstouno iki Budapešto yra kiek toliau (apie 2000 km), bet tarp šių europietiškų etapų vyksta nemažai kitų lenktynių Europoje. Todėl varžybos Artimuosiuose Rytuose nėra jau taip arti vienos kitų, kaip daugeliui atrodo ir visi arabų etapai turi teisę egzistuoti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218