„Aston Martin“ renkasi agresyvią modernizaciją

„Aston Martin“ renkasi agresyvią modernizaciją
logo 2022 Gruodžio 06 d. 18:16, Pirelli

2023 metais „Aston Martin“ komanda planuoja naudoti maksimaliai agresyvų požiūrį į bolido modernizacijos procesą, kad galėtų išnaudoti aukštą pažangos lygį, kurio komandai pavyko pasiekti antroje šio sezono dalyje.

Pirmuosiuose etapuose AMR22 aiškiai trūko greičio, bet komanda palaipsniui progresavo ir per šešis paskutinius etapus Sebastianas Vettelis ir Lance'as Strollas uždirbo 30 taškų iš 55, kuriuos jie gavo per visą sezoną.

„Tai buvo svarbus faktorius, kuris leido mums pasijausti labiau užtikrintiems rengiantis kitų metų sezonui, - kalbėjo „Aston Martin“ technikos direktorius Danas Fallowsas. - Aišku, kad sezoną mes pradėjome su mašina, kuri buvo lėtesnė, nei norėtųsi, bet vėliau mums pavyko padidinti AMR22 modernizacijos tempus.

Ypač antroje sezono dalyje mes įrodėme, kad tie principai, kokia buvo važiuoklės konstrukcija ir ta ideologija, kurią pasirinko komanda, duoda dividendų. Todėl kitais metais modernizuojant bolidą žadame taikyti agresyvią strategiją, mašinos atnaujinimui naudosime pamokas, išmoktas šiais metais“.

Fallowso nuomone, naujasis bolidas gerokai skirsis nuo šių metų automobilio: „Galiojantis reglamentas įspraudžia mus į tam tikrus rėmus. Įprastai aš atlieku tokį testą: „naują bolidą rodau savo vaikams ir jei jie sako, kad mašina atrodo visai kitaip, vadinasi, taip ir yra. Tiesa, jie beveik visada sako, kad mašinos yra visos vienodos, bet turint galvoje reglamento ribojimus, galima pasakyti, kad AMR23 skirtumai bus dideli“.

Danas Fallowsas komandoje dirbti pradėjo praėjusį pavasarį ir komandos vadovas Mike'as Krackas pabrėžė, kad labai aukšti modernizacijos tempai buvo pasiekti ir dėl technikos direktoriaus pastangų: „Manau, kaip mums pavyko atsilošti, paliko stiprų įspūdį. Buvo aiškiai matyti, kokį indėlį įneša Danas ir kiti inžinieriai, kurie jau dirbo iš anksčiau.

Manau, kad kitąmet mes pasieksime aukštų atnaujinimo tempų ir jaučiu, kad komandos kovinės nuotaikos yra aukštame lygyje. Mes turime pagrindo tikėti, kad greitai judėsime ta kryptimi ir viskas klostysis gerai“.

Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team
Komanda: Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team 2023 sezono taškai: 55
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: AMR22
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos