B. Senna nerūpi gandai apie „Formulę-1“ (5)

B. Senna nerūpi gandai apie „Formulę-1“
logo 2008 Liepos 15 d. 07:01, Andrew Ferraro/GP2 Series Media Service
Bruno Senna, dalyvaujantis „GP2“ čempionate, teigia, kad jo nejaudina gandai apie karjerą „Formulėje-1“ jau 2009 metais.
Gerai važiuojantis brazilas sudomino daugelį ir pasigirdo kalbos, kad jis taps BMW pilotu bandytoju arba pilotu „Toro Rosso“ ekipoje.
Tačiau pats lenktynininkas teigia, kad šiuo metu jam rūpi tik lenktynės „GP2“ ir jam dar reikia daug ko išmokti prieš sėdant už „F-1“ bolido vairo.
„Spauda pastaruoju metu daug ko prirašo, ypač Brazilijoje. Man truputį juokinga, nes jau skaičiau, kad sutartis esu pasirašęs su trejomis komandomis! Tai bent! Galiu pasirinkti iš trijų ekipų!“, - šaipėsi jaunasis lenktynininkas.
„Šiuo metu su „F-1“ ekipomis nieko nėra sutarta, neblogas mano važiavimas gal atkreipė žmonių dėmesį į mane ir žurnalistai taip pat manim domisi, bet visos mano mintys šiuo metu tik „GP2“ čempionate“, - teigė pilotas.
„Tikrasis mano darbas yra trasoje, kur turiu būtį nuolatos greitas ir tapti „GP2“ čempionu. Tada jau žinosiu, kad esu pasiruošęs „Formulei-1“, - baigė B. Senna, legendinio brazilo Ayrtono Senna, tris kartus pasaulio čempiono, sūnėnas.

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bytta
| 07/15 23:09 Atsakyti
O man nerupi gandai apie B. Senna ir jo gimine
moderator La Form
| 07/15 13:38 Atsakyti
Nesvarbu kaip pasibaigtu GP2 cempionatas, nesvarbu ar Senna bus cempionas ar uzims 3 vieta, Bergeris ji paims i Torro Rosso.
Viežlybas
| 07/15 11:40 Atsakyti
"neblogas mano važiavimas" - SAVIKRITIŠKUMAS.
Zeto
| 07/15 08:31 Atsakyti
AM_F1>>> tikrai taip, o blogiausia,kad jie formuoja, tarkim siuo atveju, pilotu ivaizdi. Is paprasto interviu,kuris originale skamba visai zmoniskai, paraso taip,kad paskui atrodo visokie pasikele, verksniai ir visi kitokie,tik ne tokie kokie yra is tikruju. Galima ta pati teksta ar naujiena parasyt keliais budai,kurie suformuotu visai kitoki ispudi,net kalbant apie ta pati
AM_F1
| 07/15 07:18 Atsakyti
zurnalistai gali daug ko prisigalvoti :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas