B. Senna toliau ieško vietos „Formulėje-1“ (7)

B. Senna toliau ieško vietos „Formulėje-1“
logo 2008 Lapkričio 02 d. 19:04, GP2 Series Media Service
Šiemet GP2 serijoje lenktyniavęs Bruno Senna patvirtino žurnalistams, jog dėl galimybių pereiti į „Formulę-1“ kalbasi su „Honda“, „Toro Rosso“ ir kitomis komandomis.
Manoma, kad jau lapkričio mėnesį garsią pavardę turintis brazilas trasoje išmėgins „Honda“ komandos bolidą. Neatmetama galimybė, jog jį išmėgins ir „Toro Rosso“ ekipa.
„Kalbamės su žmonėmis ir visi sprendimus priims tik tada, kai baigsis čempionatas, nes turi įvykdyti savo sutartinius įsipareigojimus ir iki to laiko nieko negali daryti“, - pareiškė B. Senna.
„Jokia paslaptis, kad kalbuosi su šiais žmonėmis: su „Honda“, „Toro Rosso“ ir kitais. Tačiau kol kas dar su niekuo nesudaryta jokių sutarčių. Svarbu, kad žmonės žinotų, jog dar niekas nėra pasirašyta – kitiems metams sutarties dar neturiu.“
„Manau, kad kitą savaitę galima tikėtis pranešimo apie mano bandymus lapkritį. Tikiuosi, kad tai įvyks anksčiau, o ne vėliau. Lenktynininkui derybos dėl kitų metų ir bandymas susirasti darbą yra nervingas laikotarpis“, - kalbėjo lenktynininkas.
„Net jei man teks dar vieną sezoną praleisti GP2, pasisemsiu dar daugiau patirties ir dar geriau pasiruošiu „Formulei-1“. Tačiau manau, kad galėčiau jau pereiti į „Formulę-1“ bei gerai pasirodyti ir tuo pačiu pasimokyti. Ir manau, kad tai būtų geresnis sprendimas nei dar vienas sezonas GP2. Tačiau turime palaukti ir pasižiūrėti, kokios susiklostys aplinkybės.“
Manoma, jog B. Senna turi visai realias galimybes nuo kitų metų tapti „Honda“ komandos lenktynininku ir pakeisti šioje vietoje veteraną Rubensą Barrichello.
Teigiama, jog ekipa tuo gali būti suinteresuota finansiškai, mat brazilas atsineštų turtingą rėmėją – Meksikos telekomunikacijų kompaniją „Telmex“. Be to, komandą kitąmet rems ir Brazilijos naftos įmonė „Petrobras“.
Priminsime, jog šiemet GP2 čempionate B. Senna pelnė 2 pergales ir liko antras.

Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
paska
| 11/03 01:14 Atsakyti
as irgi manau kad rubensui jau laikas pailset kaip ir DC formule tada is vis be tikru veteranu liks :D
L'user
| 11/03 00:19 Atsakyti
Slystanti Kilpa > RB jau senas. Hondai reikia sviezio kraujo. Laukiu sio lenktynininko pasirodymu. Smalsu, ka jis gali :)
Slystanti Kilpa
| 11/02 23:58 Atsakyti
L'user>> Na nelaidokim Barrichello taip grieztai.
L'user
| 11/02 23:20 Atsakyti
I Honda :) Turetu netrukus pasirodyti naujiena, kad Alonsas pratesia sutarti su Renault, tada i laisva kede Hondoje atsises Senna :)
moderator La Form
| 11/02 23:17 Atsakyti
Jei jau pateks i F1, tai tikiuos bent vaziuos geriau nei GP2
Varioo
| 11/02 23:04 Atsakyti
Sakyciau is isvaizdos tikra A. Sennos kopija. Manau atsidurs Hondoj kitais metais.
Mortux
| 11/02 19:19 Atsakyti
Sėkmės jam. Džiaugčiausi jį pamačius F-1.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas