Bahreino GP: penktadienio treniruotė Nr.2

Bahreino GP: penktadienio treniruotė Nr.2
logo 2023 Kovo 03 d. 18:03, Aston Martin F1

Greičiausias antroje penktadienio treniruotėje Bahreine buvo „Aston Martin“ atstovas Fernando Alonso, aplenkęs du „Red Bull“ sportinininkus - Maxą Verstappeną ir Sergio Perezą.

Antroje penktadienio Bahreine yra pati naudingiausia, kadangi sutampa su kvalifikacijos ir lenktynių laiku, kai sąlygos bus beveik tokios pačios. Komandos išnaudojo šią galimybę ieškodamos optimaliausių bolidų reguliavimų ir išbandė skirtingų padangų mišinių našumą ir dėvėjimosi lygį.

Oscaras Piastris dėl stabdžių problemų buvo išlėkęs iš trasos ir vos nesusidÅ«rė su Lance'u Strollu. Verstappenas skundėsi, kad jam trÅ«ksta mašinos sukibimo su danga ir bolido stabilumo, Russellas – dėl per daug įkaitusios sėdynės, o Leclercas – dėl sankabos darbo.

„AlphaTauri“ mechanikai de Vriesą į trasą išleido tiesiai prieš Norriso bolidą, tačiau Lando sugebėjo sustabdyti mašiną – šÄ¯ incidentą dar nagrinės teisėjai.

Sargeantas ir de Vriesas buvo išlėkę iš trasos 10 posÅ«kyje po klaidų stabdant. Strollas pranešÄ— komandai, kad dešinę ranką jam labai skauda po riešo lūžio ir stengėsi daugumą pilotavimo veiksmų atlikti kaire ranka.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983