Bilietų kainos į Las Vegaso lenktynes siekia ir milijoną

Bilietų kainos į Las Vegaso lenktynes siekia ir milijoną
logo 2022 Gruodžio 08 d. 19:40, Liberty Media

Kitais metais į „Formulę-1“ sugrįžta lenktynės Las Vegase – varžybos miesto trasoje, kuri dar statoma garsiajame Las Vegas Strip bulvare, jos numatytos lapkričio 18 d. „Formulės-1“ vadovybė žada iš šio etapo padaryti itin ryškų ir įsimenantį renginį, net tik sportinį, bet ir visuomeninį šou. Tarp Las Vegaso svečių tikimasi pamatyti visą krūvą įvairiausio spindesio žvaigdžių ir tai atsiliepė viešbučių kainoms ir bilietų į GP paklausai.

Pačio pigiausio bilieto kaina trims GP etapo dienoms į stovimą tribūną prasidėjo nuo 500 JAV dolerių. Be leidimo į trasą, į ši kainą įtrauktas maistas ir nealkoholiniai gėrimai. Bilietai į sėdimas tribūnas kainuoja nuo 2000 iki 2500 dolerių. Paklausa buvo tokia didelė, kad visi bilietai buvo parduoti per 21 minutę paskelbus oficialią pardavimo pradžią.

Tačiau tiems, kurie nori apsilankyti Las Vegase lenktynėse ir nepagailėti pinigų, prekyboje dar yra VIP bilietų pasiūlymų su leidimu patekti į „paddocką“. Kainos – nuo 8000 iki 10000 dolerių.

Tačiau bene pačią didžiausią prabangą siūlo „Wynn“ viešbutis už milijoną dolerių. Už šią sumą jus pasitiks Las Vegaso oro uoste, jūs keturias paras gyvensite penkių žvaigždučių viešbutyje 540 kv. m ploto numeryje, apsilankysite uždaroje ceremonijoje dalyvaujant lenktynininkams ir svarbiausiems F-1 asmenims ir dalyvausite specialiame „Formulės-1“ renginyje, kurio detalių organizatoriai neatskleidžia.

Tokio bilieto už milijoną pirkėjas su savimi galės dar pasikviesti penkis žmones, kurie turės tokią pačią prieigą prie viso paketą. Tai išties geras pasiūlymas itin turtingai F-1 sirgalių kompanijai.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0