„Bridgestone" paskelbė padangų rūšis pirmosioms lenktynėms

„Bridgestone" paskelbė padangų rūšis pirmosioms lenktynėms
logo 2008 Kovo 02 d. 08:05, Williams
Vienintelis „Formulės-1“ padangų tiekėjas „Bridgestone“ paskelbė kokių mišinių padangos bus tiekiamos komandoms pirmųjų devynerių lenktynių metu.
Japonų gamintojas teigia, kad nuo pernai metų padangos skirsis labai nežymiai. Visoms lenktynėms išskyrus Bahreino, skirti tokie patys padangų mišiniai kaip ir pernai. Šiemet šioms lenktynėms vietoje vidutinės ir kietos, bus atvežtos minkštos ir vidutinės sudėties padangos.
Ypatingai minkštos gumos padangos, kurios bus naudojamos tik Monake ir Monrealyje, šiek tiek pakeistos, o kitos padangos lygiai tokios pačios kaip ir pernai.
„Nesunku buvo pasirikti padangų mišinius lenktynėms, nes žinome kaip padangos naudojosi pernai. Truputį pakeitėme sausai trasai skirtų padangų konstrukciją ir ypatingai minkštos sudėties gumą, bet visa kita liko nepakitę“, - sakė autosportui skirtų padangų skyriaus direktorius Hirohide Hamashima.
„Ratų įveikimo laikai bus truputį geresni, nes komandos ir pilotai turi pernai metų duomenis ir pagreitėjo bolidai. Manome, kad Bahreine galima naudoti minkštesnes padangas. Antroje sezono dalyje turėsime pagalvoti kokias padangas atsivežti, nes lankysimės naujose gatvių trasose Valensijoje ir Singapūre. Apie tai paskelbsime vėliau", - baigė jis
Štai kokio tipo padangos bus naudojamos pirmoje 2008 metų sezono pusėje:
LenktynėsYpač minkštosMinkštosVidutinėsKietos
AustralijaXX
MalaizijaXX
BahreinasXX
IspanijaXX
TurkijaXX
MonakasXX
KanadaXX
PrancūzijaXX
Didžioji BritanijaXX


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218