C. Horneris: organizuoti sprinto lenktynes Baku – nelogiška

C. Horneris: organizuoti sprinto lenktynes Baku – nelogiška
logo Kovo 31 d. 11:58, Red Bull/Getty Images

Po Australijos GP bus net keturių savaičių pertrauka iki kitų lenktynių Azerbaidžane. 

Baku vyks ne tik įprasta procedūra – treniruotės, kvalifikacija, lenktynės – tačiau ir sprintas, kuris kelia nerimą „Formulės-1“ komandų vadovams.

Šia tema garsiai pasisakė „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris, kuris baiminasi dėl atsarginių detalių stokos. 

„Iš sirgalių pusės žvelgiant, tai turbūt bus vienos iš įdomiausių sprinto lenktynių šiais metais. 

„Tačiau žvelgiant iš išlaidų kepurės perspektyvos, ką galima ten pasiekti, tai tik bolido sužlugdymą. Tokie dalykai brangiai kainuoja. Baku pakanka vienų lenktynių, tačiau mes turėsime važiuoti ten du kartus, todėl turėtų netrūkti veiksmo“, – sprinto lenktynes omenyje turėjo „Red Bull“ vadovas.

„Tai yra iššūkio dalis, tai užduotis, kurią mes turime įveikti. Tikėkimes, kad artimiausiu metu sutvarkysime sprinto lenktynių formatą, kad jos būtų labiau dinamiškos, nei dabar.

Žinau, kad organizatoriai stipriai ties tuom dirba ir reikia tikėtis, kad artimiausiu metu viskas paaiškės. Azerbaidžano sprinto lenktynių reikia saugotis.“

Šiems C. Hornerio žodžiams pritarė ir kiti komandų vadovai – Zakas Brownas, Mike'as Krackas. 

„Alpine“ vadovas Otmaras Szafnaueris, tuo tarpu, viliasi, kad keturių savaičių pertrauka iki Baku lenktynių padės susitvarkyti su atsarginių dalių stoka.

„Atrodo, kad Baku visada vyksta įdomios lenktynės. Žinoma, visada būna neramu, kadangi tai gatvių lenktynės, o sienos yra arti.

„Gerai tai, kad turėsime trijų savaičių pertrauką, jog pagaminti atsarginių dalių, kad tinkamai pasiruošti tiek sprintui, tiek pagrindinėm lenktynėm Baku ir, tikėkimes, viskas bus gerai, dėl to Majamyje nenukentėsime“, – kalbėjo amerikietis. Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778