C. Horneris paaiškino S. Perezui, kaip neprarasti vietos komandoje

C.  Horneris paaiškino S. Perezui, kaip neprarasti vietos komandoje
logo 2023 Kovo 15 d. 17:05, Pixabay

Sergio Perezas į „Red Bull“ atėjo į „Red Bull“ prieš 2021 metų – meksikietis tapo pirmuoju pilotu šios ekipos istorijoje, kuris į komandą atėjo ne iš „Red Bull“ jaunimo akademijos. Pastaruosius dvejus metus Perezas gana gerai tvarkėsi su užduotimis, kurias jam priskyrė komanda: varžybose laikytis arti komandos lyderio Maxo Verstappeno, uždirbo komandai svarbius taškus Konstruktorių taurėje ir per sezoną kelis kartus nugalėti.

Tuo tarpu Sergio, gal tik atmetus trumpą periodą 2022 m. pavasarį, nė karto nekėlė jokios grėsmės Verstappeno dominavimui komandos viduje.

Dabartinis meksikiečio kontraktas galioja iki 2024 metų pabaigos, bet lenktynininkui jau 33 metai, todėl jo ateitis kelia nemažai klausimų.

Neseniai „Red Bull“ ekipos vadovas Christinas Horneris leido suprasti, kad Milton-Keynes yra patenkinti Perezu, bet jo ateitis tiesiogiai priklausys nuo jo rezultatų trasose. Ekipos vadovas buvo paklaustas, ką jis galėtų patarti Perezui, kad jis galėtų kelti rimtesnę konkurenciją Verstappenui.

„Jis turi pagerinti rato įveikimo laiką. - atsakė C. Horneris. - Maxas yra labai stiprus varžovas. Galima teigti, kad šiuo metu Verstappenas yra laikomas absoliučiu orientyru visoje „Formulėje-1“.

Kai ekipos partneriu turite tokį pilotą, tai labai sudėtinga, Bet Sergio yra gana brandus lenktynininkas ir moka gerai susitvarkyti. Jis nuolat gerina rezultatus ir padeda mums pirmauti.

Tuo tarpu 23 etapai šiais metais turės Sergio ypatingą reikšmę. Mums labai svaru, kad rezultatus komandai duotų ne vienas Maxas“.

C. Horneris pridÅ«rė, kad šiuo metu Perezui nėra ko baimintis: „Dabar Sergio aiškiai yra užtikrintas savimi, jis stengiasi nuolat pademonstruoti savo maksimumą – tai susiję ne tik varžymosi su Maxui, bet ir kovose su Frederico Vasseuro berniukais, džentelmenais iš „Mercedes“ ir net su vaikinais su žaliomis mašinomis.

BÅ«tent dėl šių jo savybių mes paėmėme jį. Mes supratome, kad paimdami Maxo partneriais Pierre'ą Gasly ir Alexą Alboną, mes paskubėjome. Sergio irgi yra turėjęs nesėkmių. Bet jis yra universalus pilotas ir aukšÄiausios klasės komandinis žaidėjas, Jis įneša svarbų vaidmenį modernizuojant bolidą, o šioje srityje mums dar yra kur padirbėti. BÅ«tent todėl mes ir pasamdėme Perezą“.

Perezas prie „Red Bull“ vairo yra iškovojęs 4 pergales, o pernai buvo trečias asmeninėje įskaitoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332