C. Horneris: tai buvo geriausias Maxo kvalifikacijos ratas

C. Horneris: tai buvo geriausias Maxo kvalifikacijos ratas
logo 2023 Gegužės 27 d. 19:12, Pixabay

Ä®spÅ«dingoje Monako kvalifikacijoje – įspÅ«dingas Maxo Verstappeno greitasis ratas.

Olandas pirmąsyk savo karjeroje triumfavo šio „Grand Prix“ kvalifikacijoje ir dėl to susilaukė daug pagyrų iš „Red Bull“ komandos vadovo Christiano Hornerio.

Britas po kvalifikacijos kalbėjo taip: „Manau, kad tai yra vienas geriausių jo kvalifikacijos ratų per jo karjerą. Kuomet jis priartėjo prie baseino, jis turėjo dviejų dešimtųjų deficitą prieš Fernando, paskutiniame sektoriuje, man atrodo, jis važiavo iš paskutiniųjų, turėjo kontaktą su sienomis, tačiau išlaikė greitį. Tokį pasirodymą buvo galima nuspėti, jaučiau, kad su Fernando bus viskas labai arti, o pasisekė bÅ«tent Maxui.

Šiuo metu mano emocijos yra dvejopos. Esu laimingas dėl Maxo, kuris, turbÅ«t, pademonstravo geriausią ratą savo karjeroje, o dėl Checo ir dėl jo ankstyvos klaidos yra liÅ«dna. GalbÅ«t jo dėmesį nukreipė vienas iš „Alpine“ bolidų. Trasa vis greitėjo ir greitėjo, dėl ko Checo tikrai turėtų griaužti save. 

„Reikės keisti Perezo taktiką. Maxas prieš kelis metus startavo iš rikiuotės galo ir vos prasmuko į pirmąjį dešimtuką. Rytoj Checo tikslas bus pelnyti taškus“, – teigė C. Horneris. Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218