C. Horneris: viskas galėjo būti žymiai įtempčiau (4)

C. Horneris: viskas galėjo būti žymiai įtempčiau
logo Gegužės 28 d. 21:31, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ komandai savaitgalis Monake sekėsi dvejopai. Sergio Perezas kvalifikacijoje turėjo avariją, o lenktynėse buvo blankus. Tuo metu Maxas Verstappenas užtikrintai iškovojo pergalę tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse, nepaisant iškritusių kritulių. 

Komandos vadovas Christianas Horneris teigė, kad tai – ypatinga pergalė.

„Visose lenktynėse galima laimėti tuos pačius taškus, tačiau ši pergalė reiškia šiek tiek daugiau. Laimėti čia yra ypatinga, viskas yra labiau unikalu. Didelė pergalė, kiekvienas lenktynininkas savo CV nori įsirašyti šią pergalę“, – teigė britas.

„Red Bull“ vadovas taip pat užsiminė apie epizodą, kuomet Fernando Alonso galėjo užsidėti tarpines lietaus padangas, tačiau tuo metu „Aston Martin“ pasirinkimas buvo vidutinės geltonos padangos. Po kelių ratų ispanui jau buvo uždėtos tarpinės padangos. 

„Inžinieriaus darbas su lenktynininku yra labai svarbus šioje situacijoje, jiems reikia rasti kompromisą. Jaučiau lyg mes vienu ratu pavėlavome pakeisti padangas, todėl jeigu Fernando būtų užsidėjęs tarpines padangas, viskas galėjo būti žymiai įtempčiau, pas mus boksuose atsirastų papildoma įtampa. Visa laimė, kad jis pasirinko vidutines padangas, kuomet tik lietus prasidėjo, o tuomet Maxui reikėjo nerizikuoti ir atvažiuoti į boksus. 

Kuomet esi pirmaujantis automobilis, tu gali tik pralaimėti, nieko negali išlošti. Reikia tiesiog bandyti dirbti su tokiomis sąlygomis – turime žvalgų, žiūrime į radarus, į tribūnas – viską bandai sudėti į vieną. Lenktynininkas žino geriausiai, kokios sąlygos yra trasoje“, – po lenktynių Monake su „Sky Sports“ kalbėjo C. Horneris. Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rgs
IP: 77bd3ad | 05/28 23:28 Atsakyti
Butu buve ne tai kad itempciau, o butu maxiukas isvaziaves uz Alonso ir bye bye
Joooo...
IP: 679a6a2 | 05/29 07:43 Atsakyti
Jei tik nesukciautumet su biudzetais, variklių uzsaldymu, fia ir pan. Galėjo galėjo...
Aivaras1
IP: 2858f5a | 05/29 09:06 Atsakyti
skaitau skaitau ir niekaip nerandu kur horneris pasake, kad ver vistiek butu likes priekyje. tai gal nelabai butu likes?
Batka
IP: deb749b | 05/29 04:55 Atsakyti
Butu, bet nebuvo
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778