C. Leclercas gaus 10 pozicijų baudą Saudo Arabijoje

C. Leclercas gaus 10 pozicijų baudą Saudo Arabijoje
logo 2023 Kovo 15 d. 19:11, Ferrari

Prieš startą Bahreine Charleso Leclero bolide pakeitė energijos kaupiklį ir variklio elektronikos valdymo bloką – tai buvo antrieji tokie elementai iš dviejų leistinų jėgos agregatų elementų.

Trečiadienį Džedoje „Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras susitiko su spauda ir papasakojo, kad Leclerco bolide teks montuoti jau trečią elektronikos valdymo bloką ir dėl to Leclercas praras 10 staro pozicjų Saudo Arabijos GP etape.

Fredericas Vasseuras: „Sekmadienį Bahreine mes turėjome dvi skirtingas problemas. Pirmąją mes aptikome sekmadienį ryte, kai užvedinėjome variklį. Antras gedimas išaiškėjo jau lenktynių metu. Gaila, bet abi problemos buvo susijusios su variklio valdymo elektronika.

Anksčiau mes niekada nesusidūrėme su panašiomis problemomis. Tikiuosi, kad po išsamios analizės mes galėsime kontroliuoti situaciją. Gaila, bet Leclerco laukia bauda Džedoje, kadangi per sezoną yra leidžiami tik du elektroniniai valdymo blokai.

Kalbėdamas apie C. Leclerco nuotaikas prieš artėjantį etapą, F. Vasseuras papasakojo: „Po lenktynių Charlesas pasiliko su mumis padangų bandymuose, o trečiadienį jau buvo Maranelo bazėje. Mes kartu pasakėme kalbas prieš komandos darbuotojus. Žinoma, Charlesas yra labai motyvuotas, nes praėjo tik vienerios lenktynės iš dvidešimt trijų.

Kartu su komanda mes dirbame pilna jėga, stengiamės padaryti viską, kas įmanoma. Su gauta bauda nėra nieko gero, bet tai nėra pasaulio pabaiga. Pažiūrėsime, kas bus Džedoje, kokie bus rezultatai. Bet nereikia galvoti, kad Leclercas bus demotyvuotas. Charlesas yra susikoncentravęs, juda į priekį ir paskui save veda komandą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983