C. Leclercas: nauja jėgainė iš esmės nieko nepakeitė

C. Leclercas: nauja jėgainė iš esmės nieko nepakeitė
logo Spalio 07 d. 20:10, Ferrari

Prieš dvi savaites Sočyje Charlesas Lecercas gavo naują jėgos agregato versiją. „Ferrari“ lenktynininkas su juo važiavo visą praėjusį savaitgalį ir jau susidarė kažkokį įspūdį. Tuo jis pasidalino atvykęs į Turkiją.

Charlesas Leclercas: „Nauja jėgainė yra žingsnis į priekį teisinga kryptimi. Bet Rusijoje mes įsitikinome, kad ji iš esmės nieko nepakeitė, bet vis tiek tapo žingsniu į priekį.

Komanda labai daug dirba ir po truputį rezultatai turėtų gerėti. Tikiuosi, kad greitai „Ferrari“ sugrįš į kelią dėl pergalių“.

Be to, Leclercas pakomentavo situaciją su Oscaru Piastri, kuris turi itin didelius šansus šiemet tapti „Formulės-2“ čempionu, tačiau jo perėjimo į „Formulę-1“ perspektyvos šiuo metu yra gana miglotos.

Charlesas Leclercas: „Jis – labai talentingas sportininkas. Aš stebiu visas F-2 lenktynes – Piastri yra labai stabilus ir atsiranda būtent toje vietoje, kurioje ir turi būti. Tai daro įspūdį, jis turi pilną teisę lenktyniauti „Formulėje-1“. Tikiuosi, kad jis gaus vietą pasaulio čempionate“.

Komentuodamas kito sezono naujovę, kai kiekviena komanda privalės penktadieniais suteikti vietą per treniruotes jaunam lenktynininkui, Leclercas pažymėjo: „Žinoma, iš F-1 piloto pozicijos nelaikau tokios situacijos idealia, bet iš kitos pusės – tai puiki galimybė jauniems sportininkams įrodyti, ką jie sugeba.

Be to, komandos galės labiau pasitikėti jaunais pilotais, kadangi jie jau turės įsivaizdavimą apie tai, kas jų gali laukti prie F-1 bolido vairo. Tai gera situacija visiems, todėl džiaugiuosi“.

Scuderia Ferrari Mission Winnow
Komanda: Scuderia Ferrari Mission Winnow 2021 sezono taškai: 297.5
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: SF21
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2021 sezono taškai: 152
Komanda: Ferrari Amžius: 24 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas