C. Leclercas: „Red Bull“ bus greiti, bet Monake sunku aplenkti

C. Leclercas: „Red Bull“ bus greiti, bet Monake sunku aplenkti
logo 2023 Gegužės 25 d. 21:28, Ferrari

„Red Bull“ komandos lenktynininkai Maxas Verstappenas ir Sergio Perezas kol kas laimėjo visus šio sezono etapus. Charlesas Leclercas mano, kad „Ferrari“ turės daug šansų pergalei Monake, jei pavyktų įveikti pagrindinius varžovus kvalifikacijoje.

Charlesas Leclercas: „Kalbant atvirai, aš galvoju, kad „Red Bull“ pasiliks orientyru kitiems. Gali būti, kad pavyks aplenkti juos kvalifikacijoje, jei pavyks sėkmingai nuvažiuoti greitąjį ratą. Lenktynių distancijoje jie yra ekstremaliai greiti, bet Monake aplenkti yra be galo sunku.

Be to, greiti gali būti ir „Aston Martin“ - ši komanda taip pat bus kovos epicentre. Kita ko, „Mercedes“ irgi čia atsiveš visai kitokią mašiną ir man labai įdomu, kiek pajėgi ji bus. Pažiūrėsime, kokių rezultatų mes sugebėsime pasiekti.

Monake reikia greitį didinti palaipsniui, kad pasiektumėm piką kvalifikacijoje, kurioje stengsimės atiduoti visas jėgas. Kai šioje trasoje pavyktų viską padaryti teisingai, tai jauti puikias emocijas ir adrenalino pliūpsnį.

Lenktynės Monake man kažkuo primena kartingą, nes tada nebūdavo laiko galvoti apie tai, kad po vieno posūkio bus kitas. Nėra abejonių, jog Monake man teks nuvažiuoti geriausią kvalifikaciją šiame sezone, bent tam esu pasiruošęs“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821