C. Sainzas: mes žinome, kur yra mūsų problemos

C. Sainzas: mes žinome, kur yra mūsų problemos
logo 2023 Kovo 21 d. 13:11, Ferrari

Ferrari“ komandai naujasis „Formulės-1“ sezonas prasidėjo toli gražu ne taip, kaip buvo tikimasi.

Italijos komanda greičiu nusileidžia ne tik dominuojančiai „Red Bull“ ekipai, bet ir „Aston Martin“, o kai kuriais atvejais net ir „Mercedes“. Konstruktorių įskaitoje po dviejų etapų „Ferrari“ nusileidžia visoms šioms minėtoms komandoms.

Vis tik „Ferrari“ pilotas Carlosas Sainzas stengiasi išlikti pozityvus ir teigia, kad komanda žino, kur yra pagrindinės bolido bėdos.

„Paskutinė mūsų atkarpa su kietosiomis padangomis Saudo Arabijoje parodė, kad mes ir toliau labiau kenčiame dėl padangų degradacijos nei „Mercedes“ ar „Aston Martin“. Mums taip pat trūksta greičio lenktynėse.

Tiesą pasakius, po penktadienio treniruočių tikėjausi, kad Saudo Arabijoje mes būsime antra greičiausia komanda. Vis tik lenktynės parodė, kad mes dar turime labai daug darbo.

Turime problemų lenktynėse, kurias bandysime spręsti bolido atnaujinimais. Mes žinome, kur yra mūsų problemos, o tai yra pozityvus dalykas.

Aišku, mes nesame stebukladariai ir visų problemų iškart neišspręsime, tačiau privalome pagerinti savo tempą lenktynėse“, – kalbėjo C. Sainzas.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 409
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2024 sezono taškai:
Komanda: Ferrari Amžius: 29 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0