C. Sainzas: prieš Abu Dabio startą man davė griežtus nurodymus

C. Sainzas: prieš Abu Dabio startą man davė griežtus nurodymus
logo 2022 Lapkričio 27 d. 12:47, Pirelli

Prieš finalines 2022 metų „Formulės-1“ lenktynes buvo neatsakyti du klausimai: kuris iš pilotų - Charlesas Leclercas ar Sergio Peresas - taps pasaulio vicečempionu ir ar „Ferrari“ komanda išsaugos antrą vietą Konstruktorių taurės įskaitoje, paskui save palikdama „Mercedes“.

Galiausiai „Ferrari“ puikiai pavyko išspręsti abi užduotis, gaunant savotišką paguodos prizą po pralaimėjimo „Red Bull“ ekipai kovoje dėl abiejų titulų. Charlesas Leclercas finišavo antras, o jo komandos partneris Carlosas Sainzas buvo ketvirtas.

Po lenktynių Abu Dabyje ispanų pilotas prisipažino, kad šiame etape jis buvo priverstas pamiršti bet kokius asmeninius interesus ir turėjo veikti komandos ir Leclerco interesais.

„Manau, kad mes gerai sudirbome kaip komanda, - aiškino C. Sainzas. - Prieš startą man davė griežtus nurodymus: jokiu būdu nebandyti kovoti su Charlesu, ypač pirmuose ratuose po starto ir jei mes būsime greta sustojimų boksuose metu.

Mes gerai dirbome šiose lenktynės, aš džiaugiuosi dėl visko. Atvirai sakant, Leclercas buvo nusipelnęs antros vietos.“

Sainzas aiškino: „Visą sezoną Charlesas gerai važiavo su naujos karto bolidu. Jam tai pavyko, nuo pat sezono pradžios, o štai man teko adaptuotis ir keisti pilotavimo stilių, kad neatsilikčiau nuo jo.

Galiu tik pasveikinti Charlesą, jis puikiai praleido visą sezoną ir nusipelnė antros vietos priešais Sergio“.

Pats Sainzas užbaigė pasaulio čempionatą penktas su vieneriomis laimėtomis lenktynėmis. Jis šiemet sugebėjo aplenkti Lewisą Hamiltoną pagal taškus, kuriam Abu Dabyje likus trim ratams iki finišo sugedo bolidas.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2023 sezono taškai: 246
Komanda: Ferrari Amžius: 28 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos