C. Sainzas: turime nemenkų problemų

C. Sainzas: turime nemenkų problemų
logo Kovo 21 d. 16:24, Ferrari

Dar Bahreine „Ferrari“ skundėsi, kad jiems labai greitai dėvisi padangos, tačiau ir ant lygaus Dždedos trasos asfalto jiems pasiekti geresnio darbo su padangomis nepavyko. „Ferrari“ Saudo Arabijoje finišavo tik 6 ir 7 vietose ir didžiausios problemos buvo su padangomis.

Carlosas Sainzas: „Saugos automobilis išvažiavo mums labai nepalankiu metu, bet tai neypatingai paveikė mūsų rezultatui. Esminiu problemų faktoriumi buvo didelis mūsų atsilikimas su kietosiomis padangomis paskutinėje lenktynių atkarpoje, kur mes smarkiai nusileidome tiek „Aston Martin“, tiek ir „Mecedes“.

Prieš savaitgalio pradžią penktadienį buuvau įsitikinęs, kad Džedoje mes būsime antra pagal greitį komanda, bet jau antrame lenktynių ruože tapo aišku, kad mūsų laukia dar labai ilgas darbas. Beje, mūsų padangų problema dar smarkiau paaštrėja, kai važiuojame labai arti varžovo. Tada padangų dėvėjimasis būna tiesiog katastrofiškas. Tik laisvoje trasoje SF-23 sugeba rodyti gerą greitį.

Mes tiksliai žinome savo silpnąsias vietas, bet negalime jų pašalinti rytoj. Bolidas važiuoja lygiai taip, kokie rezultatai buvo gauti iš vėjo tunelio, koreliacijos problemų nėra, taigi, trūkumus pirmiau reikia pašaltinti vėjo tunelyje, o po to – pačiame bolide. Bet to nepadarysi per vieną dieną. Reikia daug laiko. Komanda padarys viską, kas įmanoma, kad situacija pagerėtų dar sezono metu ir tada mes galėsime važiuoti kur kas greičiau“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778