„Corriere della Sera“: M. Binotto paliks „Ferrari“ vadovo postą

„Corriere della Sera“: M. Binotto paliks „Ferrari“ vadovo postą
logo 2022 Lapkričio 25 d. 13:52, Ferrari

Italų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Mattia Binotto paliks „Ferrari“ vadovo postą, o apie tai oficialiai gali būti paskelbta jau šiandien.

Dar prieš paskutines šių metų F-1 sezono lenktynes Abu Dabyje pasklido gandai, kad minėtasis M. Binotto paliks komandą, o jį pakeis „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras. Tiesa, praėjusį savaitgalį „Ferrari“ paneigė tokius gandus.

Tačiau kalbos apie M. Binotto pasitraukimą netyla. Šiandien italų laikraštis „Corriere della Sera“ paskelbė, kad M. Binotto tikrai paliks „Ferrari“ vadovo postą, o apie tai turėtų būti oficialiai paskelbta artimiausiu metu.

Italų žiniasklaidoje teigiama, kad tarp M. Binotto ir „Ferrari“ valdžios atstovų vyko derybos dėl jo pasitraukimo sąlygų. Nors rašoma, kad oficialus komandos pranešimas gali būti paskelbtas jau šiandien, „Ferrari“ pareiškė, kad šiuo klausimu neturi paruošusi jokio oficialaus pranešimo.

„Corriere della Sera“ teigia, kad M. Binotto priėjo prie išvados, jog jis neturėtų tęsti darbo „Ferrari“, nes nesijaučia turįs visišką prezidento Johno Elkanno pasitikėjimą.

Pats J. Elkannas Italijos GP metu bandė paneigti bet kokias kalbas apie tai, kad M. Binotto gali būti priverstas trauktis iš „Ferrari“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 212
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332