„Corriere della Sera“: M. Binotto paliks „Ferrari“ vadovo postą (12)

„Corriere della Sera“: M. Binotto paliks „Ferrari“ vadovo postą
logo 2022 Lapkričio 25 d. 13:52, Ferrari

Italų žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Mattia Binotto paliks „Ferrari“ vadovo postą, o apie tai oficialiai gali būti paskelbta jau šiandien.

Dar prieš paskutines šių metų F-1 sezono lenktynes Abu Dabyje pasklido gandai, kad minėtasis M. Binotto paliks komandą, o jį pakeis „Alfa Romeo“ vadovas Fredericas Vasseuras. Tiesa, praėjusį savaitgalį „Ferrari“ paneigė tokius gandus.

Tačiau kalbos apie M. Binotto pasitraukimą netyla. Šiandien italų laikraštis „Corriere della Sera“ paskelbė, kad M. Binotto tikrai paliks „Ferrari“ vadovo postą, o apie tai turėtų būti oficialiai paskelbta artimiausiu metu.

Italų žiniasklaidoje teigiama, kad tarp M. Binotto ir „Ferrari“ valdžios atstovų vyko derybos dėl jo pasitraukimo sąlygų. Nors rašoma, kad oficialus komandos pranešimas gali būti paskelbtas jau šiandien, „Ferrari“ pareiškė, kad šiuo klausimu neturi paruošusi jokio oficialaus pranešimo.

„Corriere della Sera“ teigia, kad M. Binotto priėjo prie išvados, jog jis neturėtų tęsti darbo „Ferrari“, nes nesijaučia turįs visišką prezidento Johno Elkanno pasitikėjimą.

Pats J. Elkannas Italijos GP metu bandė paneigti bet kokias kalbas apie tai, kad M. Binotto gali būti priverstas trauktis iš „Ferrari“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2023 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau


Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
knx
IP: f6495b4 | 11/26 21:21 Atsakyti
it must be the anestetics
hmmmm
IP: 809213b | 11/26 19:11 Atsakyti
Helis
11/25 20:54

Juokinga, kai geriausią sezoną per N metų turėjusi komanda grįžt... skaityti daugiau

Ferraris sita projekta vyste nuo 2021 metu pradzios (o gal ir anksciau). Resursai buvo tam paskirti ir binotas to neslepe. Ferrari 2021 metais turejo daugiau wind tunnel laiko, nes 2020 uzeme 6 vieta iskaitoje. Net ir siais metais Ferraris turejo daugiau laiko tunelyje lyginant su MB ir RBR. Rezultatas koks ? 2 vieta iskaitoje ir nedaug truko, kad mersai butu apsilenke Ferrari. Turekim omeny, kad MB ir RBR 2021 metu bolida vyste iki pat paskutinio etapo. Matom, kad Ferraris sio sezono eigoje sedo, o MB ir RBR ejo pirmyn. Perspektyva kokia ? Kitais metais Ferraris bus treti. Ka binotas dare, kad issprestu strategu bedas ? Vadovas organizuoja darba ir stebi kokius rezultatus departamentai pasiekia ir pagal tai sprendzia kokius pokycius reikia atlikti. Akivaizdu, kad binotas nepadare savo darbo, del to ir turi buti atleistas. Nepamirskim, kad jis buvo stipriai pavedes Ferrari po 2019 variklio reikalu ir jau tada realiai ji buvo galima atleisti uz makles, bet dave antra sansa ir jis susimove
lolol
IP: ae918c1 | 11/26 09:04 Atsakyti
Helis
11/25 20:54

Juokinga, kai geriausią sezoną per N metų turėjusi komanda grįžt... skaityti daugiau

Kuo tas vadovas geriausias? Variklius kurti gal jis ir sugeba, bet kaip visos komandos vadovas jis niekam tikęs. Eilinė kalė intrigantė kuri atsikratė tikrai geru vadovu, kuris ir gražino ferarius į sėkmės kelią, nuo kurio jie nuriedėjo, kai vadovu buvo paskirtas šis pinokis.
Helis
IP: 7d58bd4 | 11/25 20:54 Atsakyti
Juokinga, kai geriausią sezoną per N metų turėjusi komanda grįžta prie vadovo kaitaliojimo. Prie tos pačios strategijos, kur vadovo kėdė kaip karuselė sukosi ir komanda šešta įskaitoje finišavo prieš porą sezonų. Ferrari reikia susitaikyt, kad antra vieta jiems yra neišpasakytai aukštas pasiekimas, ir kad dėl titulų kovot nepradės vadovą pakeitę.
kart
IP: ff4c1cb | 11/25 19:47 Atsakyti
Joks naujas komandos vadovas neišspręs problemų, kai metai iš metų vyksta kažkokios vidinės kovos tarp komanos ir viso koncerno elito.

Per skystas man Binotto, bet būtent jis norėjo dar prieš sezoną pasikviesti Jean'ą Todt'ą, kuris būtų užėmes patarėjo vaidmenį, kurį užimdavo Lauda Mersuose ar Marko RBR. Binotto nėra autoritetas, o Todt'as būtų galėjęs tą autoritetą atnešti. Tai būtų galėję padėti ir tam pačiam Binotui tobulėti kaip vyr. komandos vadovui.
Pats Todt'as irgi norėjo grįžti. Bet Elkanas neva tai užblokavo šitą sprendimą ir nuo tada realiai kalbama apie Elkano ir Binotto santykius.
tech
IP: c4754c7 | 11/25 18:34 Atsakyti
Nesnekek pievu...
11/25 17:09

Jis ne inzinierius, o inzinerijos skyriaus vadovas tapęs iš inzinier... skaityti daugiau

Manau ne tik del asarotoju keiciama. Matomai yra daugiau del ko. O man kaip ziurovui , lengviau matyt kai pilotas atvaziuoja pagal bolido galimybes tvarkingai 5-as nei del kvailos strategijos is 1-os numetamas i 4. Neveikia ten pas juos mechanizmas ir jie patus del to kalti. Bet valdamt Binotto, Ferrari patapo pajuokos objektu. Jeigu vadovas nesusitvarko su strategijos skyriumi ir praranda 4 garantuotas pergales sezone, tokiam vadovui nezinau ar galima duoti kreditu dar 1 metus
Nesnekek pievu...
IP: 1d154c1 | 11/25 17:09 Atsakyti
tech
11/25 15:16

Atgal i varikliu skyriu! Vaseuras turbut butu geriausias imanomas vari... skaityti daugiau

Jis ne inzinierius, o inzinerijos skyriaus vadovas tapęs iš inzinieriaus po kuriui n žmonių, dirbęs Ferrari organizacijoje, žinantis subtilybes valdymo ir t.t. Pieva yra jį keisti dėl asarotoju, po to verksite ne dėl strategijos klaidų, o, kodel velkasi 5toje vietoje. Vadovą gali keisti visiškai beviltiskoje situacijoje, siuo atveju sukurti techninio vystymo procesai veikia puikiai, reikia koreguoti procesus atskiruose padaliniuose kuriuos realiai net ne Binoto valdo, o jo deleguoti vadovai, pirmiausia sias roles reikia keisti, o ne žmogų po kurio pakeitimo bus laaagas 12 mėn, po kurių šansų iki 2026 kitas ekipas pavyti nebebus jokių
MNM
IP: 3d793b9 | 11/25 16:59 Atsakyti
Bet tai tas pati Alfa su Vaseru priesakyje yra prigribavusi si sezona su taktikom. O realiai cia Ferrari silpna puse, kuria butinai reikia taisyti. Nezinau ar logiska Binoto dabar ismesti. Bent jau metus dar duociau. Kaip ne kaip, jiems pavyko sukurti pakankamai konkurenciga bolida prie Binoto.
Afonia
IP: 0dc96f4 | 11/25 16:25 Atsakyti
Įtariu, kad neatleis, o pasipildys Vaseuru ir pasiskirstys pareigomis.
lolol
IP: ae918c1 | 11/25 16:22 Atsakyti
Sąmokslų teorijų mėgėjai jau seniai buvo atkapstę, kad jis kažkuriuo tai metu susičiulbėjo su RB. Net nesigilinau ar tai pakišą gavo, kad saviškiams neleisti laimėti, ar tai prižadėjo jam vadovo postą RB variklių padalinyje, nes maniau, kad durniai fantazuoja. Bet po šios dienos naujienų, kad ferariai blokuoja RB planus gaminti savo motorus ta sąmokslo teorija nebeatrodo tokia beprotiška.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas