D. Coulthardas dėl avarijos kaltina F. Massą (55)

D. Coulthardas dėl avarijos kaltina F. Massą
logo 2008 Kovo 16 d. 11:09, Red Bull Racing
Red Bull“ lenktynininkas Davidas Coulthardas dėl susidūrimo Australijos GP lenktynių metu su „Ferrari“ ekipos nariu Felipe Massa apkaltino savo varžovą.
Sportininkai susidūrė 26-ajame lenktynių rate, kai F. Massa bandė aplenkti D. Coulthardą, o pastarasis uždarė duris. Škoto bolidas kontakto metu liko gerokai apgadintas, todėl jis pasirodymo varžybose tęsti nebegalėjo.
„Suprantu, kad Felipe (Massa – red. past.) turėjo greitesnį bolidą ir bandė mane aplenkti, tačiau norėdamas atlikti lenkimą, turi važiuoti šalia, ypač tokiame posūkyje kaip pirmasis, negali tiesiog imti ir rėžtis“, - po lenktynių piktinosi D. Coulthardas.
„Felipe mėgino įlįsti būdamas per daug toli, o į pirmąjį posūkį turi sukti anksti. Čia ne trečiasis apendikso formos posūkis, kuriame duris galima atidaryti ilgam“, - tvirtino „Red Bull“ pilotas.
„Pats susimoviau pernai, kai pamėginau atlikti abejotiną manevrą prieš Wurzą, tačiau tada prisiėmiau pilną atsakomybę, ir tikiuosi, kad šiandien Felipe pasielgs taip pat“, - pridūrė jis.
F. Massa savo įvykių versijos kol kas dar nepateikė.

Komentarai (55)
Misiulis
| 03/16 11:37 Atsakyti
Jei kas klaustų manęs, sakyčiau kaltė Deivido, Nepriėmė nei kiek Felipes, o jis jau buvo pradėjęs manevrą, net ant žolės išlėkė vengdamas susidūrimo, apipendrinamas pasakyčiau, kad Deividas per vėlai uždarė duris.
v1l
| 03/16 11:38 Atsakyti
tikejausi atsiprasymo o cia dar kaltina
neonas
| 03/16 11:46 Atsakyti
Oi Deividai, kaip negrazu, del savo klaidos kaltinti kita. Ar tik nelaikas paciam i pensija?
Gincius
| 03/16 11:52 Atsakyti
Is vienos kameros ziurint,pasirode kad Davidas pervelai uzsidare,bet paziurejus pakartojimus ir logiskai pamascius jis lenktynine trajektorija isiminejo posuki,kaip Massa kamikadzisku budu veliau stabdydamas tiesiog isoko i jo trajektorija,taip daznai buna kartinguose,bet atsiprasau cia F1.
Mano nuomone Massa kaltas,neapskaiciavo savo galimybiu ir persistenge.
semas
| 03/16 11:52 Atsakyti
Siaip deividas tikrai kaltas sitoj situacijoj, Massa buvo jau gerokai ilindes kai Davidas nusprende ji kirsti ir pats nukentejo, pats tegu massos atsipraso kad vos pakabos jam nesugadino (o gal ir siek tiek sugadino)
1969 01 03
| 03/16 12:13 Atsakyti
Gincius>gerbiu kiekvieno nuomone, bet manau priesingai. Is pradziu buvau ziauriai supykes ant Massos, netgi ji pasiunciau na...,bet pasiziurejes pakartojima savo nuomone pakeiciau.
Anyway tai juk lentynes, svarbu kad sveiki liko
Tomelis
| 03/16 12:15 Atsakyti
mano nuomone cia Davidas kaltas.. nes jau massa buvo beveik susilygines.. o tas naivuolis tikejosi uzdaryt duris
zales
| 03/16 12:16 Atsakyti
Pataisykit jei klystu, bet juk lenkiamasis bolidas turi palikti vietos, jei lenkiantysis susilygina su juo bent per puse bolido? Jei neklystu taip teigdamas, tai massa tikrai buvo susilygines bent per puse bolido ir davidas turejo jam palikt vietos.
marsaz
| 03/16 12:18 Atsakyti
Massa susilygino stabdymo zonoj ir isukant i posuki jau tikrai turejo apie puse ar daugiau kartingo, manau kad Davidas neivertino situacijos arba tiesiog nemate Massos, nes vaziavo taip lyg trasoje butu vienas
Life
| 03/16 12:23 Atsakyti
Aisku, kad Massa kaltas, kodel Coulthardas vaziuodamas lenktynine trajektorija turi kazka praleisti?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas