D. Coulthardas: geri rezultatai mažai ko išmoko

D. Coulthardas: geri rezultatai mažai ko išmoko
logo 2023 Kovo 26 d. 16:30, Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Po ilgo dominavimo „Formulėje-1“ dominavimo „Mercedes“ jau antrą sezoną ryškiai nusileidžia „Red Bull“, o dabar dar ir „Aston Martin“ komandai ir gal gali tik varžytis su „Ferrari“, kuri sezoną taip pat pradėjo ne itin sėkmingai.

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Davidas Coulthardas mano, kad tokia yra nauja realybė, kuriai „Mercedes“ komanda buvo nepasirengusi ir apie šios komandos vadovų nusistebėjimą jau buvo pasakota. Kartu buvęs sportininkas mano, kad visa tai yra pasekmė tų buvusių „Mercedes“ pergalių, kuriuos „Mercedes“ ir jos lyderis Lewisas Hamiltonas yra pasiekę ankstesniais metais.

„Mano požiūriu, tai yra pavyzdys to, kad įprastai sėkmė mažai ko išmoko, - kalbėjo D. Coulthardas „Channel 4“ eteryje. - Kai jūs laimite, visi su džiaugsmu jums tapšnoja per petį, neva „Jūs esate šaunuoliai“.

„Mercedes“ vienareikšmiškai dominavo pasaulio čempionate net eilę metų. Dabar jie susidūrė su problemomis, bet prisiminkime 2021 metus, kai ši komanda iki pakutinės sekundės kovojo dėl pergalės čempionate. O dabar jie labai greitai pradėjo ieškoti kaltų.

Toto Wolffas visą gyvenimą pasižymėjo nuoširdžiu ir atviru požiūriu į reikalus, bet kai jūs atsiduriate sudėtingoje situacijoje, tai reikia save kažkiek prilaikyti. Jei net komandos vadovas ne iki galo supranta, kas vyksta, tai kas tada vyksta žemesniame lygyje? Kam apie tai kalbėti kai praėjo tik du etapai? Turi praeiti mažiausiai bent pusė sezono...“

George'as Russellas du kartus aplenkė L. Hamiltoną kvalifikacijose ir finišavo pirmiau jo Saudo Arabijoje, tačiau D, Coulthardo nuomone, tai paaiškinama tuo, kad George'as, anksčiau lenktyniavęs „Williams“, gerai prisimena, kaip reikia pilotuoti gana prastus bolidus.

„Lewisas visada kalba gana nuoširdžiai ir tai yra viena iš jo puikių savybių. Todėl dabar jis tiesiai sako, kad negali surasti bendros kalbos su savo bolidu, - kalbėjo škotas. - Manau, kad tai yra svarbus momentas. George'ui pavyko daugiau išspausti iš W14, todėl tai, gali būti, yra viena iš geriausių mašinų, su kuria jam teko važiuoti, nes jis turi ir „Williams“ mašinos vairavimo patirties.

Bet tai nėra pati geriausia mašina iš tų, kurią teko vairuoti Lewisui. Nors man atrodo, kad pagal gryną greitį „Mercedes“ nusileidžia ne tiek jau daug, kiek galima pamanyti, todėl, jei paklausysime Toto, kuris sako, kad jo komandai reikia skubiai reikia konstruoti naują bolido važiuoklę, jo pasisakymu galima ir abejoti.

Nors mes žinome, kai kai Lewisas būna užtikrintas savo bolidu, jis sugeba rodyti neįtikėtinus rezultatus. Regis, kad šiuo metu jis jaučiasi daugiau ne vairuotojas, o keleivis“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794