D. Coulthardas nežino avarijos priežasčių (17)

D. Coulthardas nežino avarijos priežasčių
logo 2008 Gegužės 24 d. 18:11, GEPA pictures
Šiurpią avariją Monako GP kvalifikacijoje patyręs „Red Bull“ lenktynininkas Davidas Coulthardas jaučiasi gerai, tačiau negali pasakyti, dėl ko kilo šis incidentas.
Škotas bolido nesuvaldė pačioje antrosios dalies pabaigoje, kai išvažiavus iš tunelio ir stabdant prieš posūkį šis staiga metėsi į dešinę, kliudė šalia esantį barjerą ir vėliau nuslydo į atsarginį išvažiavimą (vaizdo įrašas „You Tube“).
Laimei, incidento metu D. Coulthardas nesusižeidė. Negana to, škotas užėmė dešimtąją vietą ir pateko į paskutinę kvalifikacijos dalį, nors jos metu ir nebepasirodė trasoje. Nepaisant avarijos, jis rytojaus lenktynes pradės iš dešimtosios pozicijos.
„Jaučiuosi gerai. Tai blogiausia vieta avarijai. Man pasisekė, kad išslydau į atsarginį išvažiavimą“, - po avarijos pareiškė D. Coulthardas, pažymėdamas, jog nežino, dėl ko įvyko avarija.
„Turime išnagrinėti surinktus duomenis, tačiau bolidas pasisuko man ėmus stabdyti. Toje trasos vietoje yra kalniukas, todėl gali būti, kad užblokavau galinį tiltą. Vis dėlto, paprastai tokiu atveju užtenka kiek atleisti stabdžius“, - spėliojo lenktynininkas.
„Taigi, mes ištirsime bolidą ir pažiūrėsime, ar jo gale neatsitiko kas nors blogo, nes jis pasisuko labai greitai ir aš į sieną trenkiausi gana smarkiai. Normalu, kad čia bolido galas greitai praranda sukibimą, nes neturime galimybės stabdyti varikliu ir panašiai, tačiau vairuojame turėdami tai galvoje. Likau nustebęs, kad tai nutiko taip žiauriai“, - pridūrė jis.
Išvažiavimas iš tunelio – bene pavojingiausia Monte Karlo trasos vietas. Prieš penkeris metus šioje vietoje bolidą sudaužęs (vaizdo įrašas „You Tube“) Jensonas Buttonas trumpam liko be sąmonės, o 1994 metais čia avariją (vaizdo įrašas „You Tube“) patyręs Karlas Wendligeris kelias savaites buvo ištiktas komos.

Komentarai (17)
wapas
| 05/24 19:28 Atsakyti
bet pize Karlas Wendligeris kaip pyle ten tiesiai per bolido viduri i siena pyle jauciu joa ten buwo ziauru :(
DARiuzLT
| 05/24 18:16 Atsakyti
gerai, kad laimingai baigesi
Paaz
| 05/24 18:22 Atsakyti
ne tokia ir šiurpi ji čia....
RaikisNr.1
| 05/24 18:25 Atsakyti
pz, butonas taj ziauriai ten 2003m nusirakė...;/
1969 01 03
| 05/24 18:33 Atsakyti
Ziurejau video, tai jei neklystu galine kairioji padanga subliusko pries pat smugi i barjerus. Gal as klysu
slatkus
| 05/24 18:38 Atsakyti
Aciu adminams uz nuorodas. Smagu, kad Coulthardas nesusizeide.
1969 01 03
| 05/24 18:43 Atsakyti
Svarbu kad tokiu vaizdu ryt mes neisvystume Monake: http://www.youtube.com/watch?v=FESwNagyQJ4&feature=related
lukasab
| 05/24 19:39 Atsakyti
Jo, ten tas smugis Karlo buvo ziaurus...Del Davido avarijos daug tu galimybiu, kurias issake pats skotas. Tokius dalykus reikia nagrinet, nes tokiu pat prnblemu gali kilt ir lenktynese.
Civic
| 05/24 20:30 Atsakyti
Bet jau Buttonas tai zveriskai trauke. Gerai, kad tik tiek nukentejo. O 1987 tai ten jau is vis zveriskai.. Idomu daugelis lenktyninku turi randu nuo avariju? :)
Edwino
| 05/24 20:31 Atsakyti
del padngos man ir taip atrodo, paziurekit kaip bolido dugnas ties galine kaire padanga arti zemes atsirado....
×

TOP naujienos