D. Coulthardas: priekyje – „Ferrari" ir „McLaren" (19)

D. Coulthardas: priekyje – „Ferrari" ir „McLaren"
logo 2008 Vasario 07 d. 08:31, Red Bull
„Red Bull“ pilotas Davidas Coulthardas pripažįsta, kad sprendžiant iš bandymų rezultatų, šiemet „Formulės-1“ rikiuotės priekyje vėl matysime „Ferrari“ ir „McLaren“ komandų pilotus.
Nors „Toro Rosso“ ir „Red Bull“ pilotai keletą kartų buvo greičiausi bandymų metu, bet D. Coulthardo manymu, kova ir vėl vyks tik tarp pernai metų greičiausių ekipų.
„Manau, kad jie greitesni už visas kitas komandas. Jų persvara yra labai didelė. Nežinau kaip jie sugeba taip gerai atlikti savo darbą ir kodėl likusios komandos jų niekaip nepasiveja. Mes visi labai sunkiai dirbame“, - sakė škotas.
„Mano manymu, tai parodo, kad „F-1“ turėti vėjo tunelį nepakanka, nes bolidas važiuoja trasa, kur sunkiai dirba ir pilotas, lenktynių metu užvažiuojantis ant trasos kraštelių ir atliekantis kitus veiksmus, kuriu negalima išbandyti gamykloje. Bolido projektavimas yra labai sunkus darbas“, - teigė jis.
„Red Bull“ piloto manymu, varžovų pranašumas gali būti įgytas dėl to, kad jų bolidai yra geriau pritaikyti „Bridgestone“ padangoms.
„Kai kurios komandos gali išnaudoti padangas tik esant tam tikrai temperatūrai, o dideliame karštyje jos turi problemų. Gali būti, kad „McLaren“ ir „Ferrari“ tiesiog geriau prisitaikė prie naujų padangų ir tai jiems leidžia pasiekti geresnių rezultatų trasoje“, - svarstė D. Coulthardas.


Komentarai (19)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Scientist
| 02/08 00:12 Atsakyti
Tiksliau būtų sakyti: priekyje - Ferrari ir Ferrari - 2.
svayux
| 02/07 22:58 Atsakyti
vidoq> "aš nenoriu, kad ferai nelaimėtų.", nu nesamone, nuo kada palaikai ferrari :) NEnoriu kad Nelaimetu, cia tas pats kas Nenoriu Nemiegoti, kas reiskia noriu miegoti, kaip ir kad As noriu, kad ferai laimetu :)
dr._Lauda
| 02/07 22:54 Atsakyti
vidocq> tik as vieno nesuprantu, kam tu domiesi ta formule? juk cempionai jau aiskus, juk viskas nuspresta ir nupirkta - kam tu sau nervus gadiniesi sita cempionata ziuredamas? :))
Vidocq
| 02/07 22:46 Atsakyti
dr._Lauda savus tu aišku geriau pažisti. Gal ir kušmtis. O gal ir du. Svarbu, kad savi laimėtų.
dr._Lauda
| 02/07 22:37 Atsakyti
vidocq> ne, nu tai as ir sakau - kam cia gedintis pripazinti? :) ir tiesiog visas kumstis, o ne pirstas ;)
Vidocq
| 02/07 22:17 Atsakyti
dr._Lauda :) aš nenoriu, kad ferai nelaimėtų. Tiesiog matau, kad yra komandų, kurios puikiai pasirengusios laimėti. Nors dievo FIA pirštas bakstelėdavo link raudonųjų.
dr._Lauda
| 02/07 21:49 Atsakyti
vidocai> nesigedink, sakyk tiesiai sviesiai, kad esi uz tuos, kurie pries ferrari ;) o kad kuo daugiau komandu kovotu del titulo tai ir as noreciau.
kryspinas
| 02/07 21:24 Atsakyti
tai as manau jeigu nebutu gave slaptos info Mclarenai dabar butu kazkur per viduriuka :) taigi Red Bull turi ieskot geresniu pilotu ir tada viskas bus gerai
koja
| 02/07 21:03 Atsakyti
Vidocq>> bet nesunku pastebėti, jog labiausiai palaikai tą komandą, kurioje yra Alonso, arba kuri kovoja prieš Ferrari:) o dėl antro tavo pasisakymo sutinku.
Vidocq
| 02/07 19:51 Atsakyti
dr._Lauda gali miegoti ramiai. As niekada ir niekam nesakiau, kad esu arba nesu kokios nors komandos fanas. As sakiau, kad turiu mėgstamas komandas, kurias palaikau, kaip beje ir pilotus. Čia viena pusė. Antra pusė - visada maloniau, kad pjaunasi 3 - 4 komandos kaip lygios, nei viena raudona laimi.
×

TOP naujienos