D. Coulthardas taps komentatoriumi? (16)

D. Coulthardas taps komentatoriumi?
logo 2008 Kovo 24 d. 20:13, Red Bull Racing
Neoficialių šaltinių teigimu, „Formulės-1“ veteranas Davidas Coulthardas 2009 metais gali pradėti dirbti lenktynių komentatoriumi BBC televizijoje, jei, savaime aišku, po šio sezono baigs lenktynininko karjerą.
Šiuo metu Didžiojoje Britanijoje „Formulės-1“ lenktynes transliuoja ITV kanalas, tačiau nuo kitų metų tai darys BBC televizija. Šiuo metu netyla diskusijos, kas komentuos šias varžybas. D. Coulthardas yra laikomas vienu iš pretendentų užimti šias pareigas.
Vis dėlto, realiausia kandidatūra tapti pagrindiniu „Formulės-1“ komentatoriumi yra laikomas „Top Gear“ laidos vedėjas Richardas Hammondas. Neatmetama galimybė, kad lenktynes BBC komentuos iš šiuo metu ITV tą darantis buvęs lenktynininkas Martinas Brundle'as.
Pats D. Coulthardas, tuo tarpu, neaišku ar taip greitai baigs savo karjerą „Formulėje-1“.
„Kai kažką darai aistringai ir pasimėgaudamas, neužsibrėži sau galutinio termino“, - nesenai yra pareiškęs sportininkas.
Dabartinė škoto sutartis su „Red Bull“ komanda galioja iki šių metų sezono pabaigos.

Komentarai (16)
Gambini
| 03/24 20:21 Atsakyti
Kiek pamenu Clarksonas visa laikas lazdavodavo Hammonda, jog jis neziuri F1. Pats Hammondas man atrodo tai yra pripazines. Kas is jo per komentatorius tada? Arba cia eilinis Top Gear ismislas.
krosas
| 03/24 20:23 Atsakyti
Siaip tik tas zmogus kuris yra susijes betarpiskai su lenktynemis,gali pakomentuoti tai ka mato trasoje,issamiai ir su vidiniais jausmais.Mielai paziureciau lenktynes su Davido komentaru...
Vidocq
| 03/24 20:41 Atsakyti
Laikas galvoti apie karjeros pabaigą ir ką veiks pasibaigus karjerai. Nedirbsi gi taksistu ar bandytoju.
svayux
| 03/24 20:46 Atsakyti
smagu, saunu butu pasiklausyt jo smaiksciu komentaru ties vienu ar kitu svarbesniu klausimu, stebint lenktynes.
rhcp
| 03/24 20:47 Atsakyti
Tai, kad Hammond'as nemėgsta F-1 ir jos visai nežiūri. Kiek kartų per top gear Jeremy per danti traukė Hammond'a, kad jis nežiūri. O Hammond'as pats gi sakė, kad jam nuobodu žiūrėt.
dr._Lauda
| 03/24 21:49 Atsakyti
vidocq> arba nesizeminsi gi iki nazkaro :)
Jacques
| 03/24 22:19 Atsakyti
Man tai cia bloga naujiena,geriau viskas butu buve kaip dabar yra.Neysivaizduoju kaip hamsteris komnetuotu lenktynes,bearistas jis ir tiek,cia rimtas reikalas,o ne kazkoks show,o jei dar koky Clarksona yleistu tai vietoj komedijos galetum ziuret.Tai tegu dar ir captain slow priima :D
andrwmm
| 03/24 22:58 Atsakyti
Tai Irvainas neturi, kuo uzsiimti... :)
Obiwan
| 03/25 02:50 Atsakyti
jei irvinas komentuotu lenktynes tai mazhdaug butu taip: "Alonso vazhiuoja rikiuotes viduryje, bet taip jam ir reikia, lenktyninkas jis geras, bet kaip zhmogus tai visishka klaunas.. galetu parabolej ishlekt ish trasos .." :D:D
r0okye
| 03/25 09:19 Atsakyti
Deja žmonės koks skirtumas kas ką komentuos - skaitykite tarp eilučių ! Per BBC rodys F1 !!! Nebereikės fokiečių mokytis. TV3 išvis gali apsiš... ir galvą išsitrint
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas